fbpx

 

IZBOWY PAKIET BANER

 

Centrum Obsługi Inwestorów i Eksporterów Urzędu Marszałkowskiego Województwa Zachodniopomorskiego otrzymało od Zagranicznego Biura Handlowego w Oslo informację o norweskiej firmie, która jest zainteresowana zleceniem produkcji firmie w Polsce (szczegóły znajdują się poniżej).

The Oslo based company ‘Helt Panser AS’ produces a mixed color liquid called ‘PanserPasta’ to use for repairing falling rocks damages to the armor on cars. We have produced 20 different colors based on the seven most used car colors, including everything you need to complete a “Quick Fix”. One bottle of PanserPasta repairs approximately 20 damages and takes only about 10-15 minutes to complete. A buyer will get a small case/set containing 20 different colors as well as two cleaners and microfiber cloths. They can also buy color refill separately.
We need a company to manufacture/finalize our production before sending the completed kits to Norway. This includes:
• Fill/drain color liquid into bottles (liquid pre made in Norway)
• Fill/drain cleaner liquid into bottles (liquid pre made in Norway)
• Put on labels on color and cleaner bottles
• Packing cases (containing 20 colors, 2 cleaners, 2 microfiber cloths and application tool)
• Potentially buy the bottles directly from our supplier
• Potentially buy the cases directly from our supplier
• Store the products for us in between orders
Today we use a Norwegian manufacturer to produce the color liquid, and they will continue manufacture it for us.

Jeśli są Państwo zainteresowani współpracą prosimy o informację zwrotną z podaniem danych kontaktowych tj. nazwy firmy, strony internetowej (prowadzonej w j. angielskim), adresu pocztowego oraz imienia i nazwiska osoby kontaktowej, nr telefonu, e-maila oraz oferty w języku angielskim na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

Dane zainteresowanych przedsiębiorców wraz z ofertami prześlemy do ZBH, który zobowiązuje się do przekazania ich norweskiej firmie. Jednocześnie placówka zastrzega, że w przypadku zainteresowania firma norweska będzie kontaktować się z potencjalnymi partnerami bezpośrednio.

 

  
  • Pfp27042018a
  • Ciekawi Utra 404x335