fbpx

 

IZBOWY PAKIET BANER

 

PROFESORSKIE CENTRUM DORADZTWA I EKSPERTYZ PRAWNYCH Europejskiej Wyższej Szkoły Prawa i Administracji

Naszym celem

utworzenia Profesorskiego Centrum Doradztwa i Ekspertyz Prawnych Europejskiej Wyższej Szkoły Prawa i Administracji było stworzenie Kancelarii w której profesjonalną pomoc prawną znajdą nie tylko duże przedsiębiorstwa, małe i średnie firmy ale i osoby fizyczne z całego Świata. Na wszystkie nasze usługi – DOFINANSOWANIE do 80%

O nas

EWSPA jest najstarszą w Polsce prywatną uczelnią prawniczą a założycielem uczelni jest Zrzeszenie Prawników Polskich o/W-wa. Od ponad dwudziestu lat kształcimy specjalistów prawa polskiego i międzynarodowego, adwokatów, radców prawnych, ekspertów w dziedzinie administracji europejskiej, dyplomatów. Jako jedyni oprócz Wydziału Prawa w Warszawie posiadamy Wydział Prawa w Londynie oraz Wydział Administracji w Brukseli.

    Jako uczelnia do współpracy zaprosiliśmy kadrę naukową wykładającą w czołowych polskich Uczelniach oraz praktyków- wybitnych specjalistów w swoich dziedzinach dzięki czemu wachlarz naszych usług jest bardzo szeroki. Ponad 70% kadry dydaktycznej EWSPA stanowią pracownicy naukowi Instytutu Nauk Prawnych Polskiej Akademii Nauk.  Od ponad 5 lat przy uczelni działa Centrum Naukowe INP PAN i EWSPA do zadań którego należy prowadzenie, wspieranie i koordynowanie badań naukowych i prac rozwojowych w obszarze prawa międzynarodowego, konstytucyjnego, prywatnego i porównawczego.

Nasza specjalizacja

Zapewniamy Doradztwo na najwyższym poziomie merytorycznym. W ramach świadczonych usług, oferujemy pomoc prawną oraz opinie i ekspertyzy prawne sporządzane przez wybitnych Profesorów prawa oraz instytucje. Nasze usługi świadczymy w zależności od indywidualnych potrzeb Klienta w następujących dziedzinach:

- prawo administracyjne

- postępowanie administracyjne i sądowo-administracyjne

- prawo cywilne

- postępowanie cywilne (w tym europejskie)

- prawo budowlane

- prawo karne

- postępowanie karne

- prawo karno- skarbowe

- prawo gospodarcze prywatne i publiczne

- prawo bankowe

- prawo nieruchomości

- prawo prasowe

- prawo własności intelektualnej

- prawa pracy

- windykacji międzynarodowej

- prawa restrukturyzacyjnego

- prawa upadłościowego

- i wielu innych

DOFINANSOWANIE

Pomagamy z formalnościami

  • Dofinansowanie do naszych usług doradztwa prawnego oraz szkoleniowych do 80% .
  • W przypadku doradztwa połączonego z indywidualnym szkoleniem przedsiębiorcy istnieje również możliwość skorzystania z pożyczki nieoprocentowanej (nawet na 60 rat) z umorzeniem do 25 %

Miejsce świadczenia usługi:

W zależności od potrzeb. Szczecin siedziba Profesorskiego, PIG, u przedsiębiorcy lub skype inne..

Kontakt:

Profesorskie Centrum Doradztwa i Ekspertyz Prawnych EWSPA

Ul. Grodzieńska 21/29, 03-750 Warszawa

Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

tel. 575 469 265

 

  
  • Ciekawi Utra 404x335
  • PFP FUR2.0