fbpx

 

IZBOWY PAKIET BANER

 

5 DNIOWE SZKOLENIE WARSZTATOWE W GRECJI DLA CZŁONKÓW PÓŁNOCNEJ IZBY GOSPODARCZEJ 28 marca 2019- 01 kwietnia 2019 r.

 

Dofinansowane do 80% lub pożyczka nieoprocentowana z umorzeniem do 25%

MIEJSCE SZKOLENIA: Ateny (Grecja)

TEMAT SZKOLENIA: ABC Biznesu Polska- Grecja (Wymiana handlowa oraz obowiązujące

                                     prawo w Grecji).

CERTYFIKAT UDZIAŁU wystawiony przez Europejskie Centrum Studiów Podyplomowych i Szkoleń, Europejskiej Wyższej Szkoły Prawa i Administracji z siedzibą w Warszawie.

FAKTURA: Tak. Na życzenie wystawiamy pro-formę.

DOFINANSOWANIE LUB POŻYCZKA: do 80% BUR (pomagamy w formalnościach) lub pożyczka nieoprocentowana z umorzeniem do 25% (https://open.frp.pl/). Open to nieoprocentowane pożyczki na kształcenie ustawiczne osób dorosłych. Pożyczkobiorcy nie ponoszą żadnych kosztów związanych z ich udzieleniem. Pożyczki mogą zostać wykorzystane na podnoszenie kwalifikacji i rozwój kompetencji w placówkach edukacyjnych Polski i krajów Unii Europejskiej. Możliwość rozłożenia na raty do 60 miesięcy. Umorzenie kosztów szkolenia do 25%.

PROGRAM SZKOLENIA

1 dzień: 28 marca 2019 r (czwartek)

 • godzina 9.30 – siedziba Północnej Izby Gospodarczej al. Wojska Polskiego 86, Szczecin. Transfer autokarem na lotnisko Berlin Tegel
 • godzina 13.30 wylot samolotem linii EASY Jet do Aten
 • godzina 17.50 przylot do Aten. Po odebraniu bagaży transfer autokarem z lotniska do hotelu Poseidon Athens Hotel *** (https://poseidonhotel.com.gr). Uwaga! W przypadku braku opóźnienia przylotu do Aten grupa w trakcie transferu do hotelu uda się do starożytnej świątyni w Sunio aby obejrzeć przepiękny zachód słońca oraz na kolację w tawernie. Autokar będzie czekał na uczestników z bagażami przed tawerną.
 • godzina 19.30 ….. zakwaterowanie w hotelu i czas wolny. Nabieranie sił przed serią nowych wrażeń.

2 dzień: 29 marca 2019 r (piątek)

 • Po śniadaniu zwiedzanie Aten oraz Jaskini Kutuki w Paiania. Zwiedzanie autokarem z polskim przewodnikiem. Powrót do hotelu około godziny 16.00
 • Godzina 18.00 transfer do ZAFIRO CAFE ALSOS ATTIKINS. Lokal z widokiem na Ateny, z prezentacją tradycyjnych narzędzi, nauką przyrządzania i testowaniem wszystkich znanych potraw greckich. Nauka tańca greckiego. Kolacja, muzyka i tańce.

Uczestnicy będą gośćmi Europejskiej Wyższej Szkoły Prawa i Administracji

 • Godzina ………. Powrót do hotelu. Nocleg

3 dzień: 30 marca 2019 r (sobota)   SZKOLENIE  

 • Całodniowy rejs na 3 wyspy greckie Poros-Hydra-Egina. W trakcie rejsu szkolenie. W przerwie szkolenia obiad na statku.

Po szkoleniu czas wolny. Nauka tańca greckiego. Muzyka na żywo i bajeczne widoki. Postój na każdej z wysp. Zwiedzanie.

 • Powrót do hotelu godzina 21.00

Opis wysp:

EGINA- największa wyspa sarońska, która dominowała już od czasów starożytnych. Jest to atrakcyjna kraina, bujnie pokryta winną latoroślą, drzewkami pistacjowymi oraz wysokimi sosnami. Współczesne miasto Egina jest centrum wypoczynkowym Ateńczyków; warto tu pospacerować wśród malowniczych uliczek pełnych tawern, kawiarni oraz sklepów z pamiątkami. Miłośnicy starożytności obejrzą tu świątynię Aphoei z V w p.n.e. znajdująca się na szczycie wzniesienia, z którego można podziwiać piękną panoramę wyspy.

POROS- jest zieloną lesistą wyspą leżącą blisko wybrzeża Peloponezu. Goście powinni obejrzeć interesujący klasztor Panaghia i ruiny świątyni Posejdona. Wolny czas wykorzystać na przyjemny spacer po wyspie.

HYDRA- przepiękna wysepka wyróżniająca się malowniczą architekturą, urwistymi skałami i wspaniałą kolorystyką. Na Hydrze zabroniony jest ruch samochodowy, co wyjątkowo umila spacer po wąskich uliczkach. W wolnym czasie warto zażyć kąpieli w kryształowo czystej wodzie, otaczającej krainę.

4 dzień: 31 marca 2019 (niedziela)

 • Po śniadaniu wyjazd w stronę Peloponezu. Przystanek przy kanale korynckim na zdjęcia. Następnie przejazd do uroczego miasteczka NAFPLIO- pierwsza stolica nowożytnej Grecji, miasto uważane za najpiękniejszą osadę w Grecji położone nad morzem. Obiad. Wyjazd w kierunku Neamea (najbardziej znanej winnicy na terenie Grecji)- degustacja regionalnych win.
 • Powrót do hotelu. Nocleg

5 dzień: 01 kwietnia 2019 (poniedziałek)

 • Po śniadaniu spakowanie bagaży. Transfer grupy do włości królewskich w ΤΑΤΟΙ a następnie centrum. W centrum Aten czas wolny. Zakupy na starym mieście.
 • godzina 18.00 zbiórka grupy przed pomnikiem Meliny Merkury i transfer autokarem na lotnisko w Atenach.
 • godzina: 21.35 wylot z Aten do Berlina
 • godzina: 23.35 przylot na lotnisko Berlin Schoenefeld. Transfer z lotniska autokarem do siedziby Północnej Izby Gospodarczej w Szczecinie.

 

KOSZT UDZIAŁU W SZKOLENIU z możliwością dofinansowania do 80% lub skorzystania z nieoprocentowanej pożyczki z umorzeniem do 25%.

1897 zł brutto (faktura na szkolenie wystawiona przez EWSPA)

 • W przypadku dofinansowania do szkolenia w wysokości 80% koszt udziału w szkoleniu po refundacji wynosi 379,40 zł/osoba.
 • W przypadku skorzystania z pożyczki nieoprocentowanej z umorzeniem 25% koszt udziału wynosie 1422,75 zł. Istnieje możliwość rozłożenia kwoty nawet na 60 rat.

 

 

KOSZTY PONOSZONE PRZEZ UCZESTNIKA bez udziału EWSPA

Koszt nie podlegający dofinansowaniu

 • Bilet na samolot Berlin- Ateny- Berlin. Uczestnik dokonuje samodzielnie zakupu biletu na stronie https://www.easyjet.com/pl . W wyjątkowych sytuacjach zakupu biletów na samolot może dokonać w imieniu uczestnika Organizator szkolenia po wcześniejszym przekazaniu przez uczestnika środków- eliksirem- na konto uczelni. W takiej sytuacji prosimy o kontakt telefoniczny w celu przekazania aktualnej ceny biletów. Z pomocy przy samodzielnym zakupie biletu można również skorzystać w biurze konsultacyjnym EWSPA w Szczecinie przy ulicy Kolumba 86 (sekretariat liceum dla dorosłych EWSPA) oraz w Północnej Izbie Gospodarczej

Informacyjnie koszt biletu w dwie strony (Berlin- Ateny- Berlin) na dzień 21 lutego 2019 wynosi: 306 zł. Cena obejmuje przelot w dwie strony oraz bagaż podręczny o wymiarach 56 cm x 45 cm x 25 cm . Dodatkowo płatne: bagaż rejestrowany – do 15 kg (107 zł za jedna stronę) do 23 kg (123 zł za jedną stronę) do 26 kg (177 zł za jedną stronę).

            Organizator nie ponosi odpowiedzialności za wybór innego połączenia lotniczego przez uczestnika. Transfer do hotelu (przylot) oraz na lotnisko (wylot) w innych godzinach niż grupa  pokrywa sam uczestnik. Koszt nie podlega zwrotowi przez Organizatora. Nieobecność uczestnika w objętym programem wydarzeniu lub wydarzeniach nie jest podstawą ubiegania się przez niego od Organizatora obniżenia ceny za udział w szkoleniu.

 • Koszt w trakcie pobytu w Atenach

- bilet wstępu na Akropol 10 EUR

- bilet wstępu do muzeum w Starożytnym Koryncie 8 EUR

- bilet wstępu do Myken 6 EUR

- bilet wstępu na teren archeologiczny Sunio 4 EUR

- bilet wstępu do jaskini 1 EUR

- kolacja w dniu 28 marca 2019, lunch (wczesny) w dniu 29 marca 2019, obiad i kolacja w dniu 31 marca 2019 r.

- dopłata do pokoju jednoosobowego 28 EUR za dobę.

- dopłata do pokoju dwuosobowego z widokiem na morze 18,5 EUR za dobę za osobę

- opłata klimatyczna płatna na miejscu w hotelu przez klienta za dobę za pokój 1,50 EUR

 

Po więcej informacji zapraszamy do kontaktu: 

 

  
 • Ciekawi Utra 404x335
 • PFP FUR2.0