fbpx

 

7MKM baner 1150x250px pg1 20180701

 

Zaproszenie do uczestnictwa w debacie praktyków w ramach X Międzynarodowej Konferencji „Economy, Management, Environment – Przedsiębiorczość i konkurencyjność współczesnych organizacji”

W imieniu własnym i wszystkich współorganizatorów X Międzynarodowej Konferencji „Economy, Management, Environment – Przedsiębiorczość i konkurencyjność współczesnych organizacji” chciałabym serdecznie zaprosić Państwa do uczestnictwa w tym wydarzeniu. Konferencja odbędzie się w dniach 9-10.04.2019 r. na Wydziale Nauk Ekonomicznych i Zarządzania Uniwersytetu Szczecińskiego przy ul. Mickiewicza 64 w Szczecinie.

Konferencja jest 10. - jubileuszową edycją wspólnej inicjatywy pracowników naukowych Katedry Ekonomiki Przedsiębiorstw, doktorantów oraz Koła Naukowego Ekonomiki Przedsiębiorstw na WNEiZ US. Przedmiotem obrad są sesje związane z takimi zagadnieniami, jak gospodarka, zarządzanie i środowisko, w ramach których prezentować się będą doktoranci, studenci i kadra naukowa Wydziałów Ekonomicznych Uniwersytetu Szczecińskiego i innych uczelni polskich i zagranicznych.


Wzorem lat ubiegłych postanowiliśmy także w tegorocznej edycji zorganizować spotkanie uczestników konferencji ze światem biznesu. Skłoniło nas do tego ogromne zainteresowanie słuchaczy dyskusją z przedsiębiorcami i menedżerami firm. W związku z powyższym kierujemy do Pani/ Pana  zaproszenie do wzięcia udziału w panelach praktyków, które odbędą się w dniu 9.04.2019 r. w godzinach: moduł 1: godz. 12.15-13.30, moduł 2: godz. 14.15 – 15.30. Do wyboru macie Państwo dwa moduły:

- Przedsiębiorczość . Poruszana problematyka dotyczyć może: zakładania działalności gospodarczej i związanych z tym wyzwań, kształtowania przedsiębiorczych postaw, itp.

-  Konkurencyjność przedsiębiorstw. W ramach tego panelu istnieje możliwość dyskutowania następujących kwestii: źródła sukcesu firmy, zarządzanie przedsiębiorstwem, wpływ otoczenia na konkurencyjność  przedsiębiorstw itp.


Zaproszonych gości prosimy o:

  1. Przygotowanie 4-5 slajdów dotyczących omawianego tematu, zachęcamy także, aby w tym miejscu pochwalić się przedsiębiorstwem, które Państwo reprezentujecie. Całość wystąpienia to maksymalnie 10 minut.
  2. Uczestnictwo w moderowanej dyskusji. Tematy/hasła poruszane w trakcie debaty będą udostępnione dla Państwa przed konferencją. W tej części panelu zależy nam na poznaniu Państwa opinii na zadane tematy, a także na włączeniu uczestników konferencji w rozmowę.


W zamian za wsparcie proponujemy działania o charakterze promocyjnym, tj.: umieszczenie reklam (standów, banerów, roll-up’ów) w miejscu odbywania się konferencji na czas jej trwania. Wystawiamy także certyfikat uczestnictwa w konferencji.

W sytuacji, gdy zechcielibyście Państwo zaszczycić nas swoja obecnością proszę o kontakt mailowy na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

tel. 512738777

Poniżej znajdziecie Państwo informację o dotychczasowym przebiegu naszej konferencji, a w razie pytań lub wątpliwości służę Państwu wraz ze współorganizatorami Konferencji pomocą.

ciekawi

konsultacjelean27042018

pfp27042018a