fbpx

 

IZBOWY PAKIET BANER

 

Jak radzić sobie z różnicami międzypokoleniowymi? Jakimi argumentami się posługiwać, aby nie wywoływać w pracownikach strachu, a zmotywować do działania? Jak zarządzać zespołami polsko-ukraińskimi? Jak stać się rzetelnym i solidnym pracodawcą i dlaczego jest to konieczne? Na te i wiele więcej pytań związanych z aktualną sytuacją na rynku pracy, znajdą Państwo odpowiedź podczas tegorocznej edycji konferencji #HRSzczecin, która odbędzie się 21 maja w Hotel Radisson Blu.Wydarzenie kierowane jest do właścicieli, menadżerów, pracowników ds. HR oraz do wszystkich tych, którzy czują potrzebę poszerzenia wiedzy o tym, jak świadomie zarządzać kapitałem ludzkim, jak budować zaangażowane i zmotywowane zespoły.

Do dzielenia się swoją wiedzą i doświadczeniem organizatorzy zaprosili fantastycznych ekspertów, którzy działają na styku biznesu z HR-em. Będą poruszać różne tematy, ale wszystkie będą oscylować wokół rynku pracy, polityki personalnej, dbania o kapitał ludzki, czy też trendów HR. Profesor Jerzy Bralczyk wskaże, jak mówić o wartościach. Anna Macnar (CEO w HRM Institute) udowodni, że bez mocnej marki pracodawcy i strategii employer brandingu trudno prowadzić konkurencyjny biznes. Dominika Komorowska (autorka Akademii Lidera) podpowie, jak radzić sobie z różnicami międzypokoleniowymi, a Marcin Borowski (Operations Manager w LSJ HR Group) poinstruuje, jak budować skutecznie działający zespół polsko-ukraiński. Na scenie pojawią się także Krzysztof Hillar (trener komunikacji w biznesie), Maciej Noga (założyciel portalu Pracuj.pl), Monika Sielicka-Hamala (Dyrektor Działu Zarządzania Zasobami Ludzkimi w Sodexo Benefits&Rewards Services Polska Sp. z o.o.), Natalia Suska (CEO of NEUROHM) oraz Marzena Budziszewska (HR Manager CEE in De Lage Landen Leasing Polska SA.).

Głównym przesłaniem #HRSzczecin 2019 jest teza, że rzetelny i solidny pracodawca to najlepszy benefit, dzięki któremu możliwy jest rozwój organizacji i jej pracowników. W sytuacji, kiedy ofert pracy jest bardzo dużo, a firmy zabiegają o pracowników dając im coraz lepsze warunki, nie tylko płacowe, pracodawcy mogą czuć się zagubieni, gdyż nie wiedzą, czym jeszcze skusić kandydatów. Tymczasem coraz ważniejsze staje się z punktu widzenia zarówno pracownika, jak i pracodawcy, by firma miała  dobrych liderów, świadomego swojej roli przywódcę, sprawną komunikację oraz klarowną ścieżkę rozwoju.

Jeżeli są Państwo gotowi na dyskusję oraz chcą poszukać inspiracji do działania, zachęcamy do udziału w #HRSzczecin.


Termin: 21 maja 2019
Miejsce: Hotel Radisson Blu
Bilety: hrszczecin.pl
Cena: 349 zł (w cenie przerwa kawowa, lunch, materiały konferencyjne)

 

  
  • Pfp27042018a
  • Ciekawi Utra 404x335