fbpx

 

IZBOWY PAKIET BANER

 

Przedsiębiorców zainteresowanych storytellingiem zapraszamy na bezpłatne testowanie kart do storytellingu opartych na archetypach i  bohaterach literatury polskiej. Każdy uczestnik spotkania wyjdzie z niego z własną historią w formie storytellingu biznesowego.

Storytelling to od kilku lat modny nurt marketingu, zwany też marketingiem narracyjnym. Jego sztandarowym przykładem jest w Polsce reklama Allegro https://www.youtube.com/watch?v=tU5Rnd-HM6A. Storytelling odwołuje się do ludzkich emocji i jednej z najbardziej podstawowych, pierwotnych form kultury – snucia opowieści. O ile dziś widząc w telewizji tradycyjne reklamy czym prędzej chwytamy pilot, by zmienić kanał, o tyle w przypadku storytellingu z niecierpliwością  czekamy na to, co będzie dalej. Dobra opowieść może przysporzyć firmie wielu nowych klientów.

Na wspólną zabawę w tworzenie historii w oparciu o kanon polskiej literatury zaprasza Katarzyna Nakielska-Pawluk – wielokrotnie nagradzana autorka haseł reklamowych oraz najlepszego komunikatu prasowego lata 2011, autorka tragifarsy "Odwet'45", wyróżnionej w konkursie Teatroteki 2018 i konkursie o Gdyńską Nagrodę Dramaturgiczną 2019 oraz twórczyni  storytellingu dla Szlaku Gryfitów - jednego z europejskich szlaków kulturowych.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, ale ponieważ testowanie odbywa się w ramach projektu "Inkubacja innowacji społecznych w obszarze kształcenia ustawicznego osób dorosłych" realizowanego przez Stowarzyszenie Instytut Nowych Technologii w Łodzi w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020 osoby zgłaszające się do udziału w testowaniu będą proszone o podpisanie umowy ze Stowarzyszeniem Instytut Nowych Technologii w Łodzi, w której potwierdzą, że:

  • Uczestniczą w testowaniu bezpłatnie i dobrowolnie,
  • Zgadzają się na przetwarzanie danych osobowych przez Stowarzyszenie Instytut Nowych Technologii w Łodzi i Ministerstwo Inwestycji i Rozwoju (przetwarzanie tylko w zakresie dot. tego projektu)
  • oraz zgadzają się na udział w badaniach ewaluacyjnych projektu prowadzonych przez ww. Ministerstwo  (co w praktyce polega na wypełnieniu ankiety, którą może wysłać mailowo MIiR).

Każdy uczestnik spotkania otrzyma lunch.

W razie pytań proszę o kontakt mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefoniczny: 535488484.

 

Karty do storytellingu pudelko innowacja

 

  
  • Pfp27042018a
  • Ciekawi Utra 404x335