fbpx

 

IZBOWY PAKIET BANER

 

Business Practice Camp - spotkanie praktyków HR

 

Czy biznes i sport mają elementy wspólne? Zdecydowanie tak, dlatego w ramach biegu NCDC Business Race - Bieg Sztafet Firmowych* odbędzie się Business Practice Camp, konferencja praktyków HR, organizowana wspólnie przez HRlink.pl, Zachodniopomorską Szkołę Biznesu, NCDC oraz Stowarzyszenie K2 Partners. Podczas BPC wystąpią specjaliści z takich dziedzin jak: HR, prawo pracownicze, ekonomia i zarządzanie, marketing.
Kiedy i gdzie?

Konferencja odbędzie się 4 czerwca 2019 o godzinie 9.30 w siedzibie Zachodniopomorskiej Szkoły Biznesu, ul. Żołnierska 53 w Szczecinie.

REJESTRACJA: https://hrmeeting.pl/bpc/

 

 

O czym?

harm_hr.png

Podczas wydarzenia zaproszeni prelegenci pokażą, jak połączyć uczestnictwo w wydarzeniach sportowych z potrzebami biznesowymi. Udowodnią, że udział pracowników w spotkaniach sportowych/charytatywnych przynosi wiele korzyści dla budowania lepszych relacji w zespołach, prowadzi do efektywniejszych procesów rekrutacyjnych i poprawy ogólnego wizerunku firmy.

To wszystko na Business Practice Camp, podczas którego organizatorzy zachęcą do dyskusji, przedstawią ciekawe case study i zainspirują w kierunku wykorzystania działań „niebiznesowych” w biznesie.

Kto wystąpi?

speakers-kborowicz.jpg

Katarzyna Borowicz

www.kmborowicz.com

Trenerka rekrutacji, social media i wyszukiwania kandydatów w sieci, autorka dwujęzycznego bloga poświęconego rekrutacji www.kmborowicz.com oraz założycielka Poland Sourcing Community.

speakers-pfinkielman.jpg

Paweł Finkelman
NCDC S.A.

Założyciel NCDC S.A., firmy, która miła być odzwierciedleniem jego wizji i pasji do tworzenia prostych rozwiązań.

speakers-afranecka.jpg

Anna Franecka
Sąd Okręgowy w Szczecinie

Mediator stałym przy Sądzie Okręgowym w Szczecinie w sprawach pracowniczych, gospodarczych, rodzinnych, cywilnych oraz administracyjnych.

speakers-amichalek.jpg

Alina Michałek

HRlink.pl

Od ponad 12 lat związana z obszarem zarządzania zasobami ludzkimi. Specjalizuje się w obszarze rekrutacji. Szkoli z zakresu projektowania procesów rekrutacji w firmach, candidate experience, marketingu rekrutacyjnego.

speakers-azelek.jpg 

Aneta Zelek

Zachodniopomorska Szkoła Biznesu

Ekonomista, wykładowca akademicki z ponad 30 letnim stażem, trener, konsultant. Specjalistka ekonomii menedżerskiej i zarządzania strategicznego. Profesor i rektor Zachodniopomorskiej Szkoły Biznesu w Szczecinie.

REJESTRACJA: https://hrmeeting.pl/bpc/

 

*NCDC Business Race - Bieg sztafet firmowych, odbędzie się 08 czerwca 2019.  Mogą w nim brać udział pracownicy oraz właściciele firm. Sztafeta składa się z 4 osób, a każda z nich będzie miała do pokonania dystans 4 km.

Dzięki NCDC Business Race startujące firmy odkrywają w bieganiu sposób na integrację pracowników oraz budowanie swojego wizerunku jako firmy dbającej o zdrowie i kondycję pracowników.

 

  
  • Ciekawi Utra 404x335
  • PFP FUR2.0