fbpx

 

SAVE THE DATE 25 26 SIERPNIA 1

 

Agencja Rozwoju Metropolii Szczecińskiej Sp. z o.o. przejęła od Gminy Miasto Szczecin prowadzenie programu mentoringowego Szczecin_Up!.

Cieszymy się, że ten, tak potrzebny Szczecinowi program, odpowiadający aktualnym trendom na rynku, zgromadził wielu znakomitych uczestników, odważnych przedsiębiorców, doświadczonych mentorów, fachowych doradców i znakomitych partnerów i sponsorów, którzy są gotowi wspierać firmy na wczesnym etapie ich funkcjonowania.

Wspólne działania proponujemy rozpocząć  od organizacyjnego spotkania  wszystkich osób, które przystąpiły do projektu Szczecin_Up!, na które serdecznie zapraszamy w dniu 24 czerwca br. o godz. 16.00  do TECHNOPARKU POMERANIA  przy ul. Cyfrowej 6 w Szczecinie, budynek F2, sala Tilia.

Planowane jest również  rozpoczęcie w najbliższym czasie  cyklu szkoleń tematycznych, zgodnie ze zgłoszoną przez przedstawicieli startupów  problematyką.

Mamy nadzieję, że wzajemne zaufanie i wspólna wizja urzeczywistnią zamierzony cel, a tegoroczna, pilotażowa edycja programu mentoringowego Szczecin-Up! zakończy się sukcesem i na stałe wpisze się w kalendarz wydarzeń Miasta.

Uprzejmie Państwa proszę o potwierdzenie udziału w spotkaniu do dnia 12 czerwca na adres mailowy  Lidii Markiewicz,  odpowiedzialnej z ramienia ARMS za bieżące kontakty:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. ,

tel.91 333 97 67

 

  
  • Ciekawi Utra 404x335
  • PFP FUR2.0