fbpx

businesscontact 3 1100x250

 

MISJA GOSPODARCZA MAURITIUS 1

 

Szanowni Państwo,

wakacje rozpoczęły się na dobre. Przygotowaliśmy na ten czas wyjątkowy projekt dla dzieci wraz ze specjalnym rabatem dla rodziców.

Zapraszamy na półkolonie z Netto Areną! To wyjątkowe miejsce dające mnóstwo możliwości.

Półkolonie z Netto Areną to oferta aktywnego spędzenia czasu dla dzieci i młodzieży. Łączy w sobie zaangażowaną pracę doświadczonych organizatorów i wychowawców, starannie dobrane posiłki, dopracowany program zajęć, w którym nie zabraknie rozrywki i elementów edukacyjnych. Dla naszych młodych podopiecznych zawsze mamy przygotowaną potężną porcję atrakcji. To gwarantuje dzieciom niezapomniane przeżycia.

Półkolonie z Netto Areną zostały przygotowane dla chłopców i dziewczynek w wieku od 6 do 12 lat.

Turnusy trwają od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:30 do 16:30 aż przez 10 tygodni wakacji.

Przewidujemy rabaty dla rodzeństwa i rodziców zapisujących dzieci na więcej niż jeden turnus oraz dla dzieci, które uczestniczyły w naszych półkoloniach w poprzednich latach.

Dla Partnerów Netto Areny oraz członków Północnej Izby Gospodarczej przygotowaliśmy również rabat w wysokości 50 zł. Na hasło Północna Izba Gospodarcza cena uczestnictwa dziecka w jednym turnusie wynosi 390 zł.

Od roku 2016 w naszych półkoloniach wzięło udział łącznie już ponad 1300 dzieci.

Zapraszamy!

Informacje i zapisy:
tel. 609 485 798
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Więcej informacji:
http://www.arenaszczecin.pl/polkolonie/program
http://www.arenaszczecin.pl/polkolonie/warunki-uczestnictwa-w-polkoloniach-sportowych

nettoarena