fbpx

 

IZBOWY PAKIET BANER

 

Zapraszamy na 4 edycję festiwalu Stress Off w Szczecinie.

Poprzednie edycje pokazały, że Szczecinianie są głodni wiedzy, chcą wiedzieć jak sobie pomagać, w mniej lub bardziej niekonwencjonalny sposób. Pragną też spotykać się z osobami o podobnych zainteresowaniach, rozmawiać, śmiać się z nimi, a czasem też płakać. Przestrzeń festiwalowa oprócz nawiązania kontaktów ze specjalistami, sprzyjała również nawiązaniu wielu nowych znajomości. Chcemy nadal towarzyszyć wam podczas waszej drogi wzrastania i zwiększania świadomości, dlatego zapraszamy na kolejną wiosenną edycję, która odbędzie się 3-5 kwietnia 2020 r., pod hasłem „Love On – Stress Off”. 

Tak jak wcześniej, uczestnicy będą mieli możliwość zapoznania się z różnorodnymi metodami dbania o swoje zdrowie, również wykorzystując alternatywne metody.  W ciągu 3 dni festiwalowych będzie możliwość uczestniczenia w  67 wykładach, warsztatach i pokazach. Wszystko w 5 salach równocześnie.   

Festiwal to  również  liczne stoiska z manufakturą oraz pysznymi i zdrowymi przekąskami. 

Bilety do kupienia w przedsprzedaży od stycznia 2020r, a możliwość zapisów na warsztaty od lutego 2020. 

Czego możecie spodziewać się na festiwalu:   

wpływu odżywiania na zdrowie (5 przemian, makrobiotyka itp.); technik odreagowania stresu Tre, i inne;  coaching;  osteopatia; tańca etnicznego i spontanicznego;  tematy dotyczące zdrowia kobiet; Medytacji dynamiczne; Gimnastyki Słowiańskiej Kobiet;  Relaksacji, medytacji; prezentacji różnych technik Masaży
Mindfullnes ; różnej odmiany Jogi 
i inne…

  szczegóły już w wakacje na www.stressoff.pl 

Nie staraj się być- BĄDŹ! 

 

  
  • Pfp27042018a
  • Ciekawi Utra 404x335