Baner nowastrona

 

Legalizacja Baner

Enterprise Logistics Sp. z o.o. S.K.A. jest polskim przedsiębiorstwem o ponad 30-letniej tradycji działania na rynku przewozów w relacjach Polski z krajami Skandynawii – Szwecją, Danią oraz Norwegią. Jest wyróżniającym się operatorem logistycznym i spedytorem, a także przewoźnikiem. Firma jest wielokrotnym laureatem tytułu Spedytor Roku, przyznawanego przez Polską Izbę Spedycji i Logistyki. Posiada ugruntowaną pozycję na rynku i niezachwianą opinię solidnego płatnika. Specjalnością Enterprise Logistics jest prowadzenie niezwykle wydajnego i elastycznego serwisu przesyłek drobnicowych w relacjach: Polska – Norwegia, Polska – Szwecja, Polska – Dania.

W związku z rozwojem działu spedycji firma poszukuje odpowiedniej osoby do objęcia obowiązków spedytora w pełnym wymiarze godzin

Miejsce pracy: Stargard.

Umowa o pracę.

 

Zakres obowiązków:

- wprowadzanie zleceń do systemu;

- planowanie tras;

- kontakt z klientami, kierowcami i podwykonawcami;

- kontrola przepływu dokumentów.

 

Wymagania:

- zaangażowanie i motywacja do pracy;

- sumienność i odpowiedzialność;

- umiejętność pracy w warunkach presji czasu;

- dobra znajomość języka angielskiego – w tym języku będzie przeprowadzona rozmowa kwalifikacyjna.

 

Mile widziane:

- ukończone lub zaawansowane studia wyższe.

 

Oferujemy:

- możliwość nauki i rozwoju w firmie będącej liderem w swojej branży;

- sposobność pracy w międzynarodowym, wielokulturowym otoczeniu;

- atrakcyjne środowisko i przyjazną atmosferę pracy;

- pakiet benefitów: ubezpieczenie grupowe, dofinansowanie posiłków oraz wydatków na służbę zdrowia, lekcje języka angielskiego.

 

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji (CV ze zdjęciem + list motywacyjny) na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w terminie do 08.02.2021 r.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnego i przyszłych procesów rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 poz. 883).

Zastrzegamy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Centrum Biznesu - Wideo Newsletter
Północnej Izby Gopsodarczej w Szczecinie 

Dołącz do grona najaktywniejszych przedsiębiorców

PFP PIG 1250x300