Baner nowastrona

 

Legalizacja Baner

Fundusz Regionu Wałbrzyskiego przygotował dla Państwa ofertę pożyczki płynnościowej, która jest instrumentem finansowym wchodzącym w skład Zachodniopomorskiego Pakietu Antykryzysowego.

Głównym celem jest sfinansowanie wydatków związanych z utrzymaniem bieżącej działalności i zapewnieniem płynności finansowej.

Adresaci: przedsiębiorcy z siedzibą na terenie województwa zachodniopomorskiego, działających w sektorach szczególnie dotkniętych COVID-19, w tym: transport, turystyka, kultura, hotelarstwo, handel detaliczny, gastronomia.

Przeznaczenie pożyczki: na wynagrodzenia pracowników, zobowiązania publiczno-prawne i handlowe, koszty użytkowania infrastruktury, zatowarowanie i półprodukty, koszty administracyjne, zakup drobnego wyposażenia.

Główne parametry pożyczki: maksymalna kwota pożyczki wynosi do 250 000,00 zł*, maksymalny okres spłaty - do 60 miesięcy, oprocentowanie - od 0,15 %, karencja w spłacie - do 6 miesięcy w dowolnym momencie trwania pożyczki, brak opłat i prowizji, brak wkładu własnego, minimum formalności, krótki czas rozpatrzenia wniosku!

Sprawdź ofertę: https://frw.pl/pozyczka-plynnosciowa-zachodniopomorskie/

Złóż wniosek online: https://wnioski.frw.pl/

Zapraszamy do kontaktu z biurem w Szczecinie: ☎91 82 28 028, ?Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zapraszamy do kontaktu z biurem w Wałbrzychu: ☎74 66 44 810, ?Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

*Przyznanie pożyczki uzależnione jest od pozytywnej analizy zdolności kredytowej. Niniejszy materiał nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego

Centrum Biznesu - Wideo Newsletter
Północnej Izby Gopsodarczej w Szczecinie 

Dołącz do grona najaktywniejszych przedsiębiorców

PFP PIG 1250x300