Kamil Grosicki nie byłby sobą gdyby nas czymś nie zaskoczył. Parę dni temu zadebiutował w Premier League przeciwko Liverpoolowi, a już w najbliższą sobotę czeka na niego kolejny wyzwanie, pojedynek z samym Arsenalem. Zaraz potem wsiada w samolot i wraca do Polski spotkać się z uczestnikami ferii zimowych organizowanych przez Akademię Piłkarską Football Arena, której jest współwłaścicielem.


To projekt, w który wkładam całe serce i jak tylko mogę znajduję czas aby pojawić się w Football Arena, przy okazji licznych wydarzeń i zajęć organizowanych na naszych obiektach - mówi popularny Grosik.

Już w najbliższy poniedziałek Kamil Grosicki czekać będzie na wszystkich uczestników Ferii zimowych organizowanych na obiektach Football Arena. Gość specjalny z Premier League znajdzie dla nas czas, na wspólne zdjęcia i podzieli się wrażeniami z gry z najlepszymi.

Podczas ferii świątecznych zorganizowanych w grudniu było więcej chętnych niż mieliśmy miejsc. Emocji było bez liku, każdy na długo zapamięta wspólny trening z Kamilem Grosickim, turnieje piłkarskie, wypad do kina i zawody Laser paintball w największym tego typu centrum rozrywki w Szczecinie. Dlatego już dzisiaj zapraszamy wszystkie dzieci na kolejną niesamowitą przygodę z Football Arena.

Zapraszamy dzieci w wieku 4 do 10 lat. Szczegóły i więcej informacji: tel. 791 503 505/ tel. 505 909 005.

ceopunkt27042018

konsultacjelean27042018

pfp27042018a