Zapraszamy serdecznie do wzięcia udziału w wydarzeniu Polsko-Niemiecki Dzień w Starej Rzeźni (Szczecin) )/ Dzielmy się wiedzą i doświadczeniem”, które odbędzie się już 2 października 2018 r.w Szczecinie (Stara Rzeźnia, ul. Tadeusza Wendy 14, 70-655 Szczecin). 

Już 2 października br. zapraszamy na kolejne spotkanie Klubu Lean Management. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 17:30 jednak przypominamy, że od godziny 16:00 istanieje możliwość bezpłatnych indywidualnych konsultacji dotyczących Lean.

Już dziś zapraszamy na szkolenie Dlaczego marketing internetowy oraz Social Media są ważne w twoim biznesie, które odbędzie się 25 października w siedzibie Północnej Izby Gospodarczej! Szkolenie dla firm zrzeszonych jest bezpłatne. Warinkiem uczestnictwa w szkoleniu jest wcześniejsze potwierdzenie zgłoszenia. Wszystkich zainteresowanych prosimy o podesłanie zgłoszenia na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  

Szkolenie poproawdzi firma SuccessUp. 

DANA2 1100x25019415