fbpx

 

SAVE THE DATE 25 26 SIERPNIA 1

 

Już dziś zapraszamy na trzecie spotkanie z cyklu #buisnesscontact, które odbędzie się w czwartek 17.09.2020r. od godziny 10:00 pod hasłem:

Pełna moc w życiu i biznesie

 

Ideą spotkań #businesscontact jest networking uczestników i zaproszonych gości, czyli możliwość spotkania się przedsiębiorców z Północnej Izby Gospodarczej.

 


Podczas wrześniowego spotkania gościem specjalnym będzie Jacek Walkiewicz

Psycholog,  absolwent Uniwersytetu Warszawskiego, jeden z najbardziej rozpoznawalnych polskich mówców. Członek Stowarzyszenia Profesjonalnych Mówców.

Od dwudziestu pięciu lat aktywnie uczestniczy w rozwoju edukacji dorosłych. Autor programów szkoleniowych i wykładów dla ponad 500 firm. Ceniony za wiedzę merytoryczną i inspirujący , narracyjny, pełen humoru sposób prowadzenia spotkań. Jego wykłady na TEDx  umieszczone na YouTube mają ponad 5 milionów odsłon. Autor książek: „Rozmyślnik Jacka Walkiewicza”,  „Pełna MOC życia” i „Pełna MOC możliwości”. Ta ostatnia została nagrodzona w konkursie miesięcznika Charaktery ( nagroda Teofrasta ) za najpopularniejsza książkę psychologiczną napisaną w 2013 roku. 

W 2019 za całokształt dokonań i za działanie na rzecz wspierania kobiet otrzymał w konkursie Polish Businesswoman Awards magazynu „Businesswoman & life” statuetkę w kategorii Wybitna Osobowość.

 

Całe spotkanie odbędzie się w Centrum Kultury Euroregionu Stara Rzeźnia w Szczecinie.

Zapraszamy członków Północnej Izby Gospodarczej oraz wszystkich przedsiębiorców, którzy chcą nas dopiero poznać.

Liczba miejsc ograniczona! Zgłoszenia:
Proszę wybrać liczbę miejsc a następnie kliknąć Zarejestruj się! lub kliknąć TUTAJ

 

 

  
  • Ciekawi Utra 404x335
  • PFP FUR2.0