Baner nowastrona

 

Legalizacja Baner

W obliczu panującej pandemii i zmieniającego się stylu pracy na zdalny przekazywanie wiedzy w formie online na wysokim poziomie jest niezwykle ważne. Europejskie MŚP są jednymi z najbardziej poszkodowanych prze pandemię a gwałtowne spadki przychodów zagrażają istnieniu ich przedsiębiorstw. Ze względu na obostrzenia wszelkie kontakty zostały ograniczone i aby umożliwić kontynuację wartościowych szkoleń projekt proponuje szereg szkoleń w dziedzinie przedsiębiorczości cyfrowej.

Projekt Indeed to międzynarodowy projekt z programu Erasmus Plus. Projekt tworzy międzynarodowe partnerstwo  instytucji szkoleniowych i edukacyjnych o innowacyjnym podejściu z Wielkiej Brytanii, Irlandii, Hiszpanii, Niemiec i Polski.

Cel projektu INDEED jest więc jasny: zwiększenie zdolności i motywacji nauczycieli przedsiębiorczości do stosowania nauczania cyfrowego między innymi poprzez internetowy kurs nauczania umiejętności cyfrowych. Kurs, z którego nauczyciele przedsiębiorczości mogą skorzystać, aby wzmocnić swoje kompetencje cyfrowe. Poza tym będziemy oferować zestaw narzędzi edukacji cyfrowej o szczególnym znaczeniu dla przedsiębiorczości, przetestowanych i wypróbowanych przez międzynarodowy zespół z praktycznymi wskazówkami, jak z nich korzystać.

Wprowadzimy również pojęcie Hackathon Przedsiębiorczości czyli innowacyjne i kreatywne  podejście do tematu przedsiębiorczości. Jest to proces sprawnego przejścia od pomysłu do działającego prototypu. Tworzenie innowacyjnych modeli biznesowych z wykorzystaniem startupowych metod pracy.

 

INDEED - Primary Logo.jpg

Centrum Biznesu - Wideo Newsletter
Północnej Izby Gopsodarczej w Szczecinie 

Dołącz do grona najaktywniejszych przedsiębiorców

PFP PIG 1250x300