baner20lecie25102017

 

Jaki jest współczesny przedsiębiorca? Zabiegany, zestresowany i nie mający zbyt wiele czasu dla siebie. W tym codziennym pędzie warto jednak wygenerować chwilę by znaleźć swoja pasję i element życia, który będzie naszą odskocznią. Jedną z możliwości jest joga. Czy każdy może wziąć udział w zajęciach? Jak ważny jest wewnętrzny spokój? Czy treningi pomogą naszemu umysłowi, ale także ciału? Namaste, jedno z najprężniej działających centrów jogi w Szczecinie jest członkiem Północnej Izby Gospodarczej. - Nieustannie dokształcamy się w jogowych i terapeutycznych metodach pracy w ciele. Interesuje nas aspekt oddechu i uważności w praktyce – mówi Anna Paszkowska, prowadząca szkołę Namaste

To będzie niezwykłe popołudnie podczas którego goście Starej Rzeźni będą mieli okazję zajrzeć w głąb siebie i odkryć swoje pragnienia i oczekiwania od życia. Zapraszamy na bezpłatny warsztat, który poprowadzi Coach Małgorzata Krawczak – jeden z najbardziej uznanych szczecińskich trenerów. Spotkanie odbędzie się w Starej Rzeźni w poniedziałek, 20 listopada o godzinie 18.00. Wstęp jest wolny. Przyjdźcie i zabierzcie ze sobą znajomych!

Nowa oferta Funduszu Pomerania to wielka szansa dla przedsiębiorców z województwa zachodniopomorskiego by rozwijać swoją działalność i z powodzeniem startować w przetargach na zamówienia publiczne. Wczoraj przedstawiliśmy Państwu charakterystykę rynku. Dziś więcej na temat nowej oferty Funduszu Pomerania, która zakłada możliwość wniesienia wadium za przedsiębiorcę, który będzie startował w przetargu. Jak to możliwe? O jakich kwotach mowa? Jakie trzeba spełnić warunki? Na te pytania odpowiada specjalista Funduszu Pomerania – Łukasz Cieszyński, dyrektor ds. poręczeń.

Wystartował zaledwie kilka dni temu, a już odwiedziło je kilkaset osób. Chcą się bać, ale i sprawdzić swoje umiejętności w rozwiązywaniu zagadek. Strachu jest dużo, ale dużo jest także zabawy. Portal Północnej Izy Gospodarczej rozmawiał z Marcinem Dobrowolskim z firmy Dragon Event, która powołała do życia Horror House.