23 stycznia 2019r. w godzinach 10:00-13:00 w siedzibie Północnej Izby Gospodarczej odbyło się spotkanie "Strategia 2 kroków do rozwoju działów handlowych", które zostało uzupełnione o informacje o dotacjach Unijnych dla firm w 2019 roku dla rozwoju inwestycji w sektorze MŚP. Organizatorem spotkania był członek Północnej Izby Gospodarczej w Szczecinie – Firma MEON, a specjalnym gościem był coach i trener biznesu Damian Rozmarynowski. 

Drodzy Państwo,

Serdecznie zapraszamy na Spotkanie przy Golfie, które odbędzie się w piątek 25 stycznia o godzinie 19:00 w Business Club Szczecin (Czerwony Ratusz, wejście od ulicy Dworcowej, mapka w załączeniu). Zachęcamy do uczestnictwa wszystkich tych, którzy rozważają w nadchodzącym sezonie rozpoczęcie przygody z golfem lub chcieliby nabyć podstawowej wiedzy o golfie. Najbliższe spotkanie poświęcimy przede wszystkim nowym adeptom i początkującym. W spotkaniu będą również uczestniczyli zaawansowani golfiści, członkowie Binowo Park Golf Club. Wśród nich zapewne spotkacie Państwo sporo znajomych.

Planujemy przeprowadzenie krótkich, dynamicznych prezentacji dla początkujących jak rozpocząć przygodę z golfem.

Pojawią się również ciekawostki golfowe. Będą obecni nasi trenerzy, którzy chętnie spotkają się ze swoimi obecnymi i przyszłymi uczniami.

Wreszcie zapewnimy możliwość oglądania „live” transmisji z turnieju PGA TOUR.

Nasza kuchnia przygotuje catering i napoje.

Mamy nadzieję, że spotkanie będzie stanowiło doskonałą płaszczyznę do wspólnego spędzenia sympatycznego piątkowego wieczoru. 

Program spotkania 25 stycznia:

  • „Jak łatwo i przyjaźnie rozpocząć Grę w Golfa”
  • Prezentacja pierwszych kroków golfowych – Kursy Nauki Gry w Golfa i Turnieje Integracyjne
  • „Początek sezonu wróc do podstaw, golfowe badanie techniczne pojazdu” (G-A-S-P: Grip, Aim, Setup, Posture) – prezentuje Max Sałuda
  • Turniej Miłośników Zwierząt, Mistrzostwa Polski Lekarzy Weterynarii 2019
  • Oglądanie Farmers Insurance Open turnieju z cyklu  PGA TOUR, który rozgrywany będzie w Kaliforni
  • Catering
  • Napoje zimne i gorące
  • Wino

Koszt udziału w spotkaniu 75 zł/osoba zawiera:

- catering

- napoje zimne

- kawa/herbata

- wino

Serdecznie zapraszamy. Potwierdzenie udziału w recepcji klubu do czwartku 24 stycznia do godziny 16:00:

Tel. 91 404 15 33

e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Opłaty za spotkanie prosimy kierować przelewem na nasze konto:

 Bank PEKAO SA.

57 1240 3855 1111 0010 4535 6028

Binowo Park Sp. z o.o.

Binowo 62,

74-106 Stare Czarnowo

Już 23 stycznia o godzinie 10:00 w siedzibie Północnej Izby Gospodarczej będzie można dowiedzieć się jakie są nowe dotacje unijne dla firm w 2019 roku! 

Mówią o sobie, że są duetem, który „wie jak pomagać” i mowa tutaj nie tylko o powołanej Fundacji, ale i codziennej działalności biznesowej, która skupia się przede wszystkim na doradzaniu i wspieraniu przedsiębiorców, którzy często znaleźli się w trudnym położeniu gospodarczym. Katarzyna Michalska i Filip Kiżuk prowadzą jedną z prężniejszych kancelarii zajmujących się doradztwem gospodarczym. Specjalizują się w restrukturyzacjach, doradztwie inwestycyjnym, finansach czy wsparciu prawnym. Firma jest członkiem Północnej Izbie Gospodarczej.

ceopunkt27042018

konsultacjelean27042018

pfp27042018a

 

banerek