fbpx

 

webinar 1100x250

 

Trudno porównywać coroczne Dni Morza organizowane na Wałach Chrobrego i na Łasztowni do zlotu The Tall Ship Races, ale i tak możemy mówić, że wydarzenia tego typu generują duże zainteresowanie turystów i osób spoza miasta. Przez trzy dni przez okolice Odry przewinie się kilkadziesiąt tysięcy osób, każdy wyda jakieś pieniądze, oznacza to, że imprezy plenerowe generują przychody. Najbardziej korzysta na tym gastronomia, usługi rozrywkowe oraz hotelarstwo.

Klinika Dental Smaga istnieje w Szczecinie od ponad 20 lat i wyspecjalizowała się w nowoczesnej stomatologii oferującej klientom najnowocześniejsze rozwiązania i kompleksowe leczenie. Firma jest zrzeszona w Północnej Izbie Gospodarczej w Szczecinie i mocno angażuje się w działalność Klastra Turystyki Medycznej działającego przy naszej instytucji. Z Aleksandrą Smagą oraz Anną Lasko rozmawiał Michał Kaczmarek.

Chris Do nazywany jest „guru kreatywnego biznesu”. Pracował dla najpopularniejszych marek na świecie. Od kilku lat rozwija działalność szkoleniową, a jego porady przedkładają się na warte miliony dolarów inwestycje. Już 13 i 14 lipca w Szczecinie odbędzie się szkolenie jakiego jeszcze nie było. - Naszym celem jest wstrzyknięcie zagranicznej wiedzy na rynek szczeciński - mówi Krzysztof Czubak, założyciel Pragmatic Studio oraz platformy Synapsy.pl. – Będziemy mówić jak pozyskiwać nowych klientów, negocjować wyższe stawki i zwiększać swoją efektywność – dodaje. Szkolenie z Chrisem Do to pierwsza odsłona działalności platformy Synapsy.pl w Szczecinie. Nie jest wykluczone, że do naszego miasta – o ile będzie zainteresowanie – przybywać będą najlepsi szkoleniowcy na świecie z zakresu promocji, PR i marketingu. Partnerem projektu jest Północna Izba Gospodarcza w Szczecinie.

Centrum Medyczne EuroMedis stanowi wyjątkowy punkt na medycznej mapie Szczecina – jest jedynym z prężniej rozwijających się centrów medycznych w naszym mieście łączącym w sobie kompleksowe usługi medyczne skierowane dla całej rodziny.

ciekawi

konsultacjelean27042018

pfp27042018a