Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

baner12052017

 

To będzie najważniejsze biznesowo-towarzyskie wydarzenie roku. W doskonałej oprawie, z wspaniałą gwiazdą wieczoru i niesamowitym poczęstunkiem przygotowanym przez Exotic Restaurants. Tylko tydzień pozostał do Gali Pracodawca Roku 2016. Wydarzenie organizuje Północna Izba Gospodarcza wspólnie z Miastem Szczecin oraz Polską Fundacją Przedsiębiorczości. 

2 czerwca br. podczas Wielkiej Gali odbędzie się uroczysty finał konkursu Pracodawca Roku Szczecińskiego Obszaru Metropolitalnego. Na spotkaniu uhonorujemy najlepszych pracodawców w pięciu katagoriach.

30 maja br. (wtorek) zapraszamy Państwa na wieczorne spotkanie przy kawie z gościem specjalnym, który odwiedzi siedzibę Północnej Izby Gospodarczej. W spotkaniu z przedsiębiorcami udział weźmie Roman Giertych - poseł na Sejm IV i V kadencji, były wiceprezes Rady Ministrów i minister edukacji narodowej. Obecnie jest pełnomocnikiem Donalda Tuska. Roman Giertych jest także komentatorem życia publicznego.

2 czerwca w Szczecinie odbędzie się jedno z najbardziej oczekiwanych wydarzeń na biznesowo-towarzyskiej mapie Szczecina. Gala Północnej Izby Gospodarczej połączona z finałem I edycji konkursu Pracodawca Roku Szczecińskiego Obszaru Metropolitalnego. Jednym z partnerów imprezy jest firma Clar System. Przedsiębiorstwo działa w całej Polsce, ale w Szczecinie zlokalizowany jest jeden z jego najsilniejszych oddziałów. Firma zajmuje się m.in. zarządzaniem nieruchomościami, obsługą techniczną, usługami utrzymania czystości i  ochrony czy też leasingiem pracowniczym. W ramach usług utrzymania czystości firma Clar System obsługuje również szpitale i inne placówki medyczne. Na wszystkie świadczone usługi, firma oferuje wysokie odpisy na PFRON, co pozytywnie wyróżnia ją na rynku tego typu usług.