Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

 baner30032017

10 kwietnia br. (poniedziałek) zapraszamy Państwa na kolejne, izbowe spotkanie w Teatrze Kameralnym w Szczecinie. Twórcy Teatru Kameralnego zapraszają tym razem na premierę sztuki Janusza Głowackiego „Home section”.

Przedsiębiorcy w województwie zachodniopomorskiej w dużej mierze działają w branży budowlanej, technicznej lub przemysłowej. W kapitale konkursu „Pracodawca Roku 2016” nie mogło więc zabraknąć reprezentantów Naczelnej Organizacji Technicznej w Szczecinie, która aktywnie zajmuje się integracją środowiska pracodawców tej branży. Prof. Piotr Niedzielski, Prezes organizacji opowiedział Północnej Izbie Gospodarczej jak ważne jest docenianie kompetencji miękkich w twardych branżach.

Jak co roku, również w 2017 r. zapraszamy Państwa do udziału w izbowym wyjeździe turystycznym. Nasi przedsiębiorcy w latach ubiegłych odwiedzili już m.in.: Barcelonę, Lizbonę, Londyn, Paryż, Madryt, Brukselę. Za każdym razem dopisywały zarówno humory, jak i towarzystwo. A gdzie tym razem? Jakie miejsca uda nam się odwiedzić?

4 kwietnia br. (wtorek) zapraszamy Państwa na kolejną debatę Północnej Izby Gospodarczej pod hasłem "Rewolucja na rynku pracy - zostać czy uciekać cd.", która odbędzie się w Hotelu Radisson BLU w Szczecinie.