baner20lecie22092017

 

 

 

Oczekiwania były duże, ale wszystko zepsuła pogoda – sezon letni w Polsce trudno nazwać rekordowy jeżeli chodzi o przychody. Lepiej wygląda sytuacja w biurach podróży, które sprzedawały dużo wycieczek zagranicznych. Zapytaliśmy o zdanie przedstawicieli biur podróży zrzeszonych w Północnej Izby Gospodarczej.

Prezes Północnej Izby Gospodarczej w Szczecinie Dariusz Więcaszek był gościem wtorkowej rozmowy dnia w magazynie reporterów Radia Plus "W rytmie wydarzeń" – tematem było podwyższenie stawki godzinowej i płacy minimalnej. W gronie gości pojawił się przedstawiciel Uniwersytetu Szczecińskiego oraz NSZZ Solidarność.

Na najbliższe dni przygotowaliśmy dla przedsiębiorców aż 9 pozycji szkoleniowych w siedzibie Północnej Izby Gospodarczej. Poniżej przedstawiamy harmonogram najbliższych warsztatów:

Szkolenia dla firm dostosowane wyraźnie do indywidualnych potrzeb przedsiębiorstwa, nowoczesne metody nauczania, lekcje wirtualne i e-learning na najwyższym poziomie – Szczecin i Pomorze Zachodnie to kolejne miejsca ekspansji najstarszej szkoły językowej świata. Berlitz zaprasza do kontaktu.