Zachodniopomorska Szkoła Biznesu kończy właśnie 25 lat istnienia. Niepubliczna uczelnia, która wykształciła dziesiątki menadżerów i przedsiębiorców została wyróżniona tytułem Pracodawca Roku 2018 w kategorii szkół i uczelni, które sprzyjają biznesowi. Z prof. Anetą Zelek, Rektorem ZBS rozmawiał Michał Kaczmarek.

 

W dniach 17 i 18  września w siedzibie Akademii Morskiej w Szczecinie odbyło się międzynarodowe spotkanie projektu EMMA organizowane przez Urząd Żeglugi Śródlądowej oraz Północną Izbą Gospodarczą.

- Zachęcam do wykorzystania Północnej Izby Gospodarczej w Szczecinie jako platformy do współpracy z polskimi partnerami. Jesteśmy otwarci na wspólne przedsięwzięcia realizowane przy współpracy z IHK Neubrandenburg – deklarował Jarosław Tarczyński, prezes Północnej Izby Gospodarczej podczas Polskiego Dnia Gospodarczego zorganizowanego w Neubrandenburgu.

Szanowni Przedsiębiorcy, 

miło nam poinformować, że w pierwszej połowie września zorganizowalismy aż 8 wartościowych szkoleń/warsztatów. Dziękujemy za Państwa aktywność- od początku września przeszkoliliśmy aż 200 osób, a ponad 300 bawiło się z nami na Izbowym Pożegnaniu Lata z Pogonią Szczecin. Obecnie pracujemy nad kolejną atrakcyjną ofertą szkoleniową i prowadzimy rozmowy z ponad 40 firmami, które chcą do nas przystąpić. Dziękujemy za zainteresowanie ofertą Północnej Izby Gospodarczej i zachęcamy do udziału w nadchodzących spotkaniach. 

DANA2 1100x25019415