Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

 

 


Od 5 do 8 sierpnia Szczecin będzie prawdziwą, żeglarską stolicą świata! To czas by wypoczywać w gronie najbliższych lub… poszerzać swoje kontakty biznesowe.  Jedna z firm zrzeszonych w Północnej Izbie Gospodarczej proponuje czarter nowoczesnych łodzi na czas regat. Można więc świetnie się bawić w zamkniętej grupie przyjaciół, współpracowników lub partnerów biznesowych. Z wody regaty widać najlepiej!

 

Przed nami najważniejsze turystyczno-rozrywkowe wydarzenie w Polsce. Szczecin przez kilka dni będzie światową stolicą żeglarstwa. The Tall Ship Races 2017 startują 5 sierpnia, wielkie żaglowce zostaną z nami przez cztery dni. Jeżeli macie ochotę wręczyć swoim partnerom biznesowym lub pracownikom piękną pamiątkę, powiązaną z TTSR 2017 firma Zapol przygotowała specjalną ofertę. Koszulki, kubki, naklejki, wpinki i inne oryginalne dodatki można nadal zamawiać. Takie wydarzenie zdarza się raz na długie lata, warto mieć po nim coś więcej niż tylko piękne wspomnienia!

Miło nam poinformować, że pierwszym głównym partnerem tegorocznej Herbatki Izbowej została Szczecińska Fabryka Wódek STARKA Sp. z o.o. Przypominamy, że impreza odbędzie się 8 września br. (piątek), zaś miejsce na razie owiane tajemnicą przedstawimy Państwu w poniedziałek, tj. 31 lipca br.

Rodzina Kunikowskich jest odpowiedzialna za sukces jeden z najlepszych szczecińskich restauracji – Restauracji Zamkowa. Wiele osób wątpiło jednak czy ten spektakularny sukces uda się powtórzyć w oddalonej od centrum miasta Łasztowni. Instynkt wziął górę nad rachunkiem ekonomicznym i tak powstała restauracja Stara Rzeźnia, która z miesiąca na miesiąc cieszy się coraz większym zainteresowaniem konsumentów. Co więcej, jej zespół zdobywa coraz większą liczbę nagród. Jaka jest recepta, a właściwie jaki jest przepis na ich sukces? – Polska kuchnia w nowoczesnym wydaniu – mówi nam menadżer restauracji.

Magazyn

zp01022017