banergala17052018

16 marca br. (czwartek) w siedzibie Izby w Szczecinie odbyły się kolejne dni otwarte w formie Dnia Przedsiębiorczości. Najnowsze i konkretne informacje, ponad 150 gości, 12 ekspertów z różnych dziedzin - to wszystko tylko w Północnej Izbie Gospodarczej.

W pierwszej oficjalnej części na gości czekało sześć prezentacji naszych głównych ekspertów. Przedstawiliśmy: korzyści wynikające ze współpracy z Północną Izbą Gospodarczą, nowe środki unijne o które mogą aplikować firmy w 2017 roku, środki na zatrudnienie i szkolenie nowych pracowników, zmiany w zamówieniach publicznych, zagadnienia dotyczące delegowania pracowników oraz możliwiści wsparcia finansowego dla każdego przedsiębiorcy.

Na samym początku spotkanie otworzył i gości przywitał Sekretarz Izby Maciej Borowy, który przedstawił wszystkich gości oraz zaprezentował program spotkania. Następnie głos zabrał Członek Zarządu Województwa Zachodniopomorskiego Ryszard Mićko. Następnie przystąpiono do poszczególnych prezentacji, które uczestnikom przedstawili:

- Marcin Rabczyński, Północna Izba Gospodarcza

- Damian Czarnowski, Urząd Marszałkowski Województwa Zachodniopomorskiego

- Tomasz Podleśny, Deloitte Doradztwo Podatkowe

- mec. Agnieszka Mieczykowska, SWS Kancelaria Prawna

- Iwona Wieczorek, Bank Pekao SA

Po prezentacjach odbyły się dla uczestników indywidualne konsultacje. Nasi goście mogli porozmawiać z następującymi ekpertami: Północna Izba Gospodarcza, Urząd Marszałkowski Województwa Zachodniopomorskiego, Powiatowy Urząd Pracy w Szczecinie, Deloitte Doradztwo Podatkowe, SWS Kancelaria Prawna, Bank Pekao SA, Fundusz Pomerania, Europrojekty, MRM Consulting, PZU, Vortex Energy Polska.     

Prezentacje ekspertów do pobrania:

- Północna Izba Gospodarcza

- Urząd Marszałkowski Województwa Zachodniopomorskiego

- Bank Pekao SA

- Deloitte Doradztwo Gospodarcze

ZAPRASZAMY DO ODWIEDZENIA FOTOGALERII ZE SPOTKANIA

Podziękowania dla wszytkich partnerów spotkania

partnerzy07032017a