banergala17052018

We wtorek w Północnej Izbie Gospodarczej odbędzie się wykład i prezentacja o korzystnym wpływie roślin na środowisko pracy. Omówione zostaną konkretne przykłady roślin, które pomogą oczyścić powietrze ze smogu i alergenów oraz zniwelować uciążliwe skutki klimatyzacji. Na spotkanie zaprasza Anna Kubiak, właścicielka popularnej szczecińskiej kwiaciarni Zielona Moda, członkini Północnej Izby Gospodarczej w Szczecinie.

W biurach spędzamy często większość dnia, co ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i samopoczucie. Musimy zatem zadbać o miejsce pracy tak jak był by to drugi dom. Kwiaty to elementy wystroju pomieszczenia, które nie tylko dodają mu uroku i bardziej przytulnego charakteru, ale także rzeczy, które dobrze działają na nasze zdrowie i samopoczucie. Naukowcy niejednokrotnie udowodnili, że obecność zielonej natury sprzyja odstresowaniu się i pozytywnym emocjom. Pierwszy dzień wiosny w Północnej Izbie Gospodarczej będzie więc zdominowany przez kwiaty, zieleń i akcenty roślinne. Zapraszamy wszystkich przedsiębiorców: - Zapraszam na wykład wszystkich, którzy z pasji czy z potrzeby chcą posłuchać o roślinach doniczkowych, które dedykowane są do biur. W czasie dominującej klimatyzacji bardzo ważne są rośliny produkujące świeże powietrze, co więcej, są one odporne na działanie klimatyzacji. Będę chciała wspomnieć o pielęgnacji, warunkach dla roślin, doborze rośliny do możliwości naszego zaangażowania w ich troskę. Roślina w biurze daje bardzo wiele. Korzyści estetyczne to sprawa drugoplanowa, ale gdy są rośliny to czujemy się bezpieczniejsi, przestrzeń wydaje nam się bardziej przyjazna. Ważne jest także oczyszczanie powietrza czy ściąganie fal urządzeń elektrycznych – mówi Anna Kubiak.

Każdy uczestnik spotkania otrzyma kupon rabatowy o wartości - 30 % na rośliny doniczkowe. Bezpośrednio po wykładzie zapraszamy na indywidualne konsultacje dotyczące pielęgnacji roślin. Zgłoszenia uczestnictwa pod adresem e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.