banergala17052018

Dzisiejszy rynek to niewątpliwie rynek pracownika. Przedsiębiorstwa aby pozyskać odpowiednich pracowników muszą być aktywne na rynku. Dużą rolę odgrywa tu prestiż firmy oraz marka i zaufanie. Coraz częściej przy wyborze pracy decydują aspekty pozafinansowe. Wyróżnienie w postaci tytułu Pracodawca Roku niewątpliwie korzystanie wpłynie na wizerunek przedsiębiorstwa i wzbudzi zaufanie potencjalnych, przyszłych pracowników. Tytuł Pracodawca Roku to wskazówka, gdzie warto pracować.    

W projekt jest zaangażowana Północna Izba Gospodarcza, a także szereg lokalnych aktywistów, organizacje pozarządowe, a także Urząd Miasta Szczecin oraz Polska Fundacja Przedsiębiorczości, którzy od początku silnie wspierają inicjatywę.

Konkurs jest inicjatywą, której celem jest promowanie przedsiębiorców z naszego regionu, którzy stosują dobre praktyki w prowadzeniu swojej działalności gospodarczej. Istotą pomysłu nie jest tylko nagradzanie tych, którzy dają dobrą pracę, ale chęć pokazania także środowiska, firm w Szczecinie. Cały czas mówi się, że tu nie ma pracy i w Szczecinie nie warto zostawać. Trzeba ten zły stereotyp obalić.

Chodzi o to żeby wspierać pracodawców i mobilizować ich do szerokiego rozwoju. Tytuł Pracodawcy Roku jest szczególnym wyróżnieniem za to, że Ci pracodawcy dołożyli wszelkich starań w kierunku aktywizowania rynku pracy, wykorzystywania zasobów ludzkich, rozwijania swojej kadry i prowadzenia rynkowej ekspansji.

Szczegółowe informacje, regulamin konkursu oraz formularz zgłoszeniowy są dostępne pod adresem www.peryskopy.pl

Z uwagi na bardzo duże zainteresowanie firm, informujemy, że wydłużony został termin składania wniosków w konkursie Pracodawca Roku Szczecińskiego Obszaru Metropolitalnego. Na Państwa zgłoszenia czekamy do 12 maja br. w siedzibie Izby przy al. Wojska Polskiego 86 w Szczecinie lub pod adresem e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Przypominamy jednocześnie, że w konkursie mogą wziąć udział mikro i małe przedsiębiorstwa, a każda firma może indywidualnie zgłosić swój udział.