banerrejs09072018

 

Miło nam poinformować, że tegoroczna Herbatka Izbowa odbędzie się na terenach szczecińskiej Starki. Tym razem w całkiem nowym i nietypowym miejscu. 8 września br. (piątek) poznają Państwo prawdziwą historię Szczecina i nie tylko.

Jak co roku przygotowaliśmy dla Państwa wiele atrakcji. Dwadzieścia metrów pod ziemią w dębowych beczkach dojrzewa najlepszy polski alkohol. Każdy z Państwa będzie mógł zwiedzić piwnice Szczecińskiej Fabryki Wódek Starka! Specjalnie dla Państwa przygotowaliśmy podczas imprezy pyszny catering. Każdy gość otrzyma od nas przy wejściu bony na ciepły poczęstunek (m.in. zupa, pierogi, potrawy z grilla) oraz "welcome drinka" na bazie Starki. Dodatkowo odbędą się degustacje różnych roczników Starki.

Dobrej muzyki nie zabraknie i tym razem… W muzyczny klimat wprowadzi Państwa DJ HOSTER. Specjalnie dla Państwa również muzyka na żywo. Koncert, podczas którego usłyszą Państwo największe przeboje polskiego rocka w wykonaniu zespołu SPECYFICZNI. A na zakończenie zapraszamy do wspólnej zabawy na after party w Grey Club.

Już dziś mogą Państwo zgłaszać swoje uczestnictwo w imprezie. Oczywiście spotkanie dla firm zrzeszonych w Izbie jest bezpłatne. Natomiast w związku z nowym miejscem ilość miejsc jest ściśle ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń. Zgłoszenia uczestnictwa prosimy przesyłać na adres e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

partnerzy29082017

 

paprykarz