banerrejs09072018

 

Szkolenia dla firm dostosowane wyraźnie do indywidualnych potrzeb przedsiębiorstwa, nowoczesne metody nauczania, lekcje wirtualne i e-learning na najwyższym poziomie – Szczecin i Pomorze Zachodnie to kolejne miejsca ekspansji najstarszej szkoły językowej świata. Berlitz zaprasza do kontaktu.

Centrum językowe Berlitz to firma edukacyjno – szkoleniowa, będąca od wielu lat światowym liderem na rynku szkoleń językowych, kulturowych i biznesowych. Przez ponad 140 lat działalności dążenie do innowacji doprowadziło do stworzenia oferty, która pozwala klientom swobodnie komunikować się i osiągać sukces w międzynarodowym środowisku. Oferta szkoły językowej obejmuje m.in. kursy indywidualne, zajęcia grupowe, lekcje przez internet, czy obozy językowe dla dzieci i młodzieży. Nasze programy dostosowywane są do potrzeb Klientów, niezależnie od tego, czy są to duże korporacje, klienci indywidualni, studenci, czy dzieci. Firma Berlitz rozpoczynając działalność w województwie zachodniopomorskim zaprasza wszystkich do zapoznania się z ofertą i jednocześnie proponuje preferencyjne warunki cenowe i szkoleniowe: Najbardziej chcemy zwrócić uwagę wszystkich klientów na szeroką ofertę oraz najwyższą jakość usług - jesteśmy globalną firmą, najstarszą szkołą językową. Mamy kilkaset oddziałów na świecie, a oddział szczeciński jest dziesiątym funkcjonującym w Polsce. Oferujemy kompleksowe usługi językowo-szkoleniowe skierowane do firm. Znaczną część naszych klientów stanowią przedsiębiorcy, firmy lub korporacje. Nauczamy metodą Berlitz - jest to kontakt tylko w języku, którego się uczymy, nauka z wykorzystaniem wiedzy o naturalnej aktywności lingwistycznej mózgu. W nauce języka bardziej skuteczne, od typowo szkolnej nauki gramatyki, zawsze było i będzie rozwijanie umiejętności komunikacyjnych– wyjaśnia Paweł Olszewski, Key Account Manager w szczecińskim oddziale Berlitz. Wspomniana metoda nauczania opiera się na ponad 140-letnim doświadczeniu firmy. Jest nadal udoskonalana i dostosowywana do indywidualnych potrzeb klientów. – Metoda obcowania „z żywym językiem” polega na niestosowaniu tłumaczeń. Studenci wykorzystują gramatykę w sposób aktywny. Celem głównym jest podniesienie zdolności komunikacyjnych. Zachowujemy przy tym doskonałą równowagę pomiędzy płynnością językową, a poprawnością używania języka. Wykorzystujemy szerokie narzędzia online i możliwości technologiczne. Bez nowoczesnych narzędzi nie ma nowoczesnej nauki języka obcego. Jednym z rozwiązań jest nauka online przez program wygodny w użyciu jak Skype – dodaje Paweł Olszewski. Nasi wysokowykwalifikowani instruktorzy zostali starannie wyselekcjonowani w procesie rekrutacji, aby świadczyć usługi najwyższej jakości. W większości zespół trenerów składa się z Native speakerów. Nieustannie doskonalimy i monitorujemy pracę instruktorów. Wybór tematów do nauki następuje po szczegółowej konsultacji z firmą i osobami uczącymi się. Charakteryzuje nas duża elastyczność i zdolność dostosowania się do potrzeb osób uczących się języka – zaznacza.

Pod kątem oferty Berlitz rzeczywiście prezentuje bardzo szerokie spektrum możliwości. Jednym z programów szkoleniowych prezentujących się najbardziej imponująco jest Total Immersion. Polecany jest wszystkim, którzy potrzebują błyskawicznych efektów i nie mogą sobie pozwolić na długotrwały proces uczenia się. Wykwalifikowany zespół lektorów, głównie Native speakerów umożliwia zdobycie umiejętności, które można wykorzystać w każdej sytuacji. Kurs językowy składa się z 12 lekcji indywidualnych, w tym lunchu konwersacyjnego oraz lekcji z dwoma lektorami jednocześnie, co stanowi łącznie 60 lekcji tygodniowo.  - Duże firmy zazwyczaj chcą szkoleń w swoich oddziałach, to są stałe godziny i w ramach swojej pracy klienci uczą się języka. W przypadku kursów indywidualnych są to często zajęcia w szkole – dodaje Paweł Olszewski, zaznaczając rosnące zainteresowanie pomysłem Berlitz Virtual Clasroom: -Jedyne w swoim rodzaju rozwiązanie, łączące w sobie najwyższą jakość nauki Metodą Berlitz z całkowitą niezależnością od czasu i miejsca. Dzięki BVC uczniowie odbywają zajęcia z lektorem w dogodnym dla siebie czasie i lokalizacji (np. z biura, domu, hotelu), łącząc się z nim w czasie rzeczywistym poprzez platformę internetową. Kursy językowe online odbywają się w małych, międzynarodowych lub firmowych grupach, a także w formie zajęć indywidualnych. Państwa pracownicy uczą się języka poprzez ćwiczenia, wypowiedzi oraz doskonaląc swoją znajomość gramatyki i słownictwa w trakcie aktywnej konwersacji. Jedyne, czego potrzebują, to połączenie internetowe – dodaje przedsiębiorca.

Firma Berlitz jest członkiem Północnej Izby Gospodarczej w Szczecinie. Już wkrótce w naszej siedzibie odbędą się warsztaty organizowane przez Berlitz. Informacje niebawem – śledźcie na bieżąco izbowy newsletter oraz portal izba.info.

ceopunkt27042018

konsultacjelean27042018

pfp27042018a

 

paprykarz