1 grudnia br. (piątek) zapraszamy przedsiębiorców na izbowy wyjazd do Tropical Islands. Tylko przedsiębiorcy zrzeszeni w Izbie będą mogli tego dnia bezpłatnie skorzystać z pełnej oferty wypoczynkowej oferowanej przez tropikalną wyspę. 

Tropical Islands to niewątpliwie jedna z największych atrakcji tego typu w Niemczech. To świetne miejsce na wyjazd integracyjny dla pracowników firmy lub wyjazd biznesowy dla kluczowych klientów i kontrahentów. W związku z tym zapraszamy Państwa do udziału w izbowym wyjeździe, podczas którego zaprezentujemy Państwu uroki i walory tego miejsca. Dzięki uprzejmości właścicieli całodzienny pobyt wraz z obiadem będzie dla przedsiębiorców całkowicie bezpłatny. Oferta skierowana jest do przedstawicieli firm, które zatrudniają powyżej 20 pracowników.  

W programie m.in.:
- wstęp do strefy tropikalnej i strefy zewnętrznej Amazonia
- prezentacja Tropical Islands dla firm: opowiemy Państwu, jak w Tropical Islands spędzić czas ze swoimi pracownikami i zapoznamy Was z naszą urozmaiconą ofertą wyjazdów integracyjnych, motywacyjnych, treningów teambuildingowych oraz opłatków firmowych
- obiad w formie bufetu azjatyckiego
- czas wolny i relaks na terenie Tropical Islands z możliwością nieograniczonego korzystania z atrakcji Strefy Tropikalnej i strefy zewnętrznej Amazonia: Morza Południowego, plaży, bajecznej Laguny z wodospadem, Lasu Tropikalnego, najwyższej w Niemczech zjeżdżalni wodnej, dzikiej rzeki Whitewater River i podgrzewanego basenu pod gołym niebem

Wyjazd odbędzie się wspólnym autokarem lub busem w zależności od liczby zainteresowanych osób. Ilość miejsc ograniczona. Jedyny koszt dla uczestnika to pokrycie kosztu transportu w kwocie ok. 50 zł./os.  

Szczegółowych informacji udziela Marcin Rabczyński pod adresem e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

banerek