fbpx

Symbol zastępczy tekstu 1

 

Zapraszamy pracodawców na nieformalne, konkretne i praktyczne spotkanie przy kawie z naszym ekspertem ds. rynku pracy i zatrudniania cudzoziemców - Kamilem Zielińskim, który obali wiele mitów, aktualnie panujących wśród wielu pracodawców na temat współpracy z pracownikami cudzoziemcami.

Spotkanie odbędzie się 19 lipca w siedzibie Północnej Izby Gospodarczej w Szczecinie. Wydarzenie będzie miało charakter nieformalny, ponieważ organizatorom zależy na luźnej atmosferze, aby sprzyjała ona otwartości, wspólnej wymianie wiedzy i doświadczeń.

Spotkanie przy kawie poprowadzi Kamil Zieliński - ekspert ds. rynku pracy i zatrudniania cudzoziemców, który podzieli się z uczestnikami swoim kilkunastoletnim doświadczeniem i pomysłami jak podejść do tematu współpracy z pracownikami cudzoziemcami, a także obali wiele mitów, aktualnie panujących wśród wielu pracodawców.

Spotkanie będzie konkretne i praktyczne, organizatorzy stawiają na efekt, dlatego podczas wydarzenia zostaną m.in. omówione case study uczestników i udzielone odpowiedzi na wszystkie nurtujące ich pytania.

Prowadzący:
Kamil Zieliński - Ekspert ds. rynku pracy i zatrudniania cudzoziemców.
Założyciel firmy 7 HR - always be better, specjalizującej się w rekrutacji obcokrajowców lidera pośrednictwa pracy na rynku Pomorza Zachodniego. Dyrektor Przedstawicielstwa Polsko-Ukraińskiej Izby Gospodarczej w Szczecinie. Prezes Fundacji 2BeFair, której celem jest edukowanie przedsiębiorców na temat legalnego zatrudniania obcokrajowców, a także uświadomienie związanych z tym wymiernych korzyści społeczno – ekonomicznych. Słuchacz studiów Executive MBA na Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie. Doktorant na Wydziale Nauk Ekonomicznych i Zarządzania
w Szczecinie. W swojej pracy doktorskiej bada lokalny rynek pracy. Ponadto pasjonat filozofii KaiZen i dobrze rozumianego minimalizmu.

UWAGA! Ilość miejsc ograniczona! Wszystkich zainteresowanych spotkaniem zapraszamy do kontaktu z Katarzyną Grudzińską: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Konferencja banner 1100x250