fbpx

Symbol zastępczy tekstu 1

Kiedy trzy lata temu na rynku pojawiła się oferta Leasingu Smart Plan w salonach Lexusa i Toyoty, był to pomysł absolutnie pionierski. Dzisiaj możemy już mówić o dużym sukcesie tego pomysłu, bo przedsiębiorcy coraz częściej wolą wynajmować samochód niż kupować go na własność. Co więcej, takie rozwiązanie naprawdę się opłaca!

 

   Salony Lexus i Toyota Kozłowski w Szczecinie bardzo często wychodzą do przedsiębiorców z ofertami, których atrakcyjność oceniana jest niezwykle wysoko. Przez wiele miesięcy na łamach portalu Północnej Izby Gospodarczej informowaliśmy Państwa o nowych pomysłach, innowacyjnych rozwiązaniach i korzystnych ofertach biznesowych, z których warto skorzystać. Trudno bowiem o bardziej prestiżowe samochody niż te marki Lexus i Toyota. W ostatnim czasie oferta Leasingu Smart Plan zmieniła się, stając się jeszcze bardziej atrakcyjną dla przedsiębiorców. Jak mówi Krzysztof Dranikowski, dyrektor salonu Lexusa w Szczecinie, coraz większa liczba użytkowników skłania się do takiej właśnie formy finansowania: - Jeszcze trzy lata temu na polskim rynku była to zupełna nowość, dzisiaj ta oferta jest jeszcze bardziej korzystna, a koszty rat miesięcznych są znacznie niższe, niż wcześniej. Dla każdego przedsiębiorcy ważniejsza jest nie cena samochodu, ale rata. Proponujemy klientowi taki produkt, który pokaże mu, że za samochód w segmencie Premium może płacić niską ratę miesięczną. I co istotne, nie musi się przejmować później jego sprzedażą, tym ile stracił na wartości, jakie będą dodatkowe koszty – mówi dyrektor Dranikowski. W praktyce oznacza to, że przedsiębiorca podpisujący umowę z Lexusem może mieć auto wysokiej klasy do swojego użytku przy jednoczesnej możliwości wymiany go na nowy model co 2-3 lata. Oferta ta jest bardzo korzystna pod względem finansowym, a użytkownik nie martwi się o sprawy administracyjne związane z samochodem. Lexus i Toyota proponują także samochód zastępczy na czas serwisu podczas wykonywanych przeglądów okresowych i ewentualnych napraw blacharsko-lakierniczych.

    Kto może skorzystać z oferty? – Każdy przedsiębiorca. Kupując samochód przedsiębiorcy zależy na obniżeniu kosztów, dokonaniu odliczeń w firmie. Te korzyści dotyczą części finansowej, jak i części serwisowej oraz ubezpieczenia. Klient może rozszerzyć ofertę o inne elementy dodatkowe, np. pakiety mobilności i zarządzania, szczególnie dla firm posiadających floty samochodów – mówi Jarosław Turtoń, dyrektor salonu Toyoty w Szczecinie. Oferujemy więcej i są widoczne efekty - w pierwszej połowie tego roku, na wszystkie sprzedane samochody liczba uruchomionych Leasingów Smart Plan wynosiła 40%! To dowód na to, że nasza oferta mocno zyskuje na popularności – mówi Krzysztof Dranikowski. – Wiodącym samochodem Lexusa jest sportowy sedan IS300. Samochód w wersji wyposażenia Elegance kosztuje ok. 163 tysięcy złotych brutto. W lipcu rata w promocji wynosi 990 złotych netto na taki samochód, przy 10% wpłacie własnej, przebiegu rocznym 20 tys. kilometrów oraz 36 miesiącach finansowania. Wychodzi więc, że ten samochód przez 3 lata będzie kosztować przedsiębiorcę niewiele ponad 61 tysięcy złotych! W naszej ofercie wszystkie modele Lexusa są w promocji i, co warto zaznaczyć, dotyczy to  naszych samochodów z produkcji 2018. Przypominam, że  nie trzeba tego samochodu wykupywać po zakończeniu Leasingu Smart Plan - dodaje Krzysztof Dranikowski. W szczecińskim salonie Toyota Kozłowski, nowa Toyota Aygo w promocyjnej ofercie Leasingu Smart Plan to miesięcznie tylko 399 zł netto przy tych samych parametrach! To bardzo atrakcyjna propozycja, a warto jeszcze wspomnieć, że posiadamy ostatnie sztuki z wyprzedaży rocznika 2017, np. Corolla i RAV4 oraz dofinansowanie do każdej hybrydy – fundusz niskoemisyjny z korzyścią nawet do 3 tys. zł – podkreśla z kolei Jarosław Turtoń.

     Salony Lexusa i Toyoty Kozłowski w Szczecinie zapraszają do kontaktu wszystkich zainteresowanych przedsiębiorców. Już wkrótce na stronie Północnej Izby Gospodarczej w Szczecinie ukażą się kolejne teksty przybliżające innowacje korzystne dla przedsiębiorców jakie wprowadzane są przez Lexusa i Toyotę.

Konferencja banner 1100x250