banerrejs09072018

 

Czy pomyślałeś o zabezpieczeniu swoich najbliższych osób, które kochasz?

Cieszysz się życiem każdego dnia, kochasz swoich najbliższych, rozwijasz swój biznes….
Warto, aby to co zbudowałeś/aś swoją ciężką pracą stało się trwałym dobrem rodzinnym, które będzie kontunuowanie i pielęgnowane przez kolejne pokolenia.
Zbuduj silną firmę rodzinną, która przetrwa każdą burzę!

Zobacz o co nam chodzi na poniższym przykładzie:
Przedsiębiorca prowadzący średniej wielkości firmę po wygranym przetargu na duży kontrakt pojechał z rodziną na upragnione wakacje. Po całym dniu na plaży poczuł się słabo, a wieczorem doznał zapaści. Mimo szybkiej pomocy nie było z nim kontaktu przez miesiąc. Przez następne 3 tygodnie trudno było mu rozpoznawać najbliższe osoby i komunikować swoje potrzeby. Dopiero po 3 miesiącach doszedł na tyle do siebie, aby zapytać co się dzieje w jego firmie.
A nie działo się dobrze. Nikt nie miał pełnomocnictwa do jego reprezentacji, zatem wygrany kontrakt nie został zawarty. Kontrahent – duży koncern musiał powtórzyć przetarg i niemałymi kosztami obciążył Przedsiębiorcę. Do tego okazało się, że podczas jego niedyspozycji małżonka co prawda była w kontakcie z pracownikami, ale wyłącznie w zakresie żądań wypłaty ich wynagrodzeń. Nie mając dostępu do firmowego konta zapłaciła im gotówką zrywając prywatne lokaty.


Science fiction?
Nie, to tylko przykład Przedsiębiorcy, który nie zabezpieczył się na wypadek nieoczekiwanych okoliczności. A myślał, że firma jest poukładana, a rodzina zabezpieczona…

Zapraszamy do spotkania w Sekcji Sukcesji, która wprowadzi Cię w temat zabezpieczenia najbliższych, by stworzyć trwałą firmę rodzinną kontynuowaną przez następne pokolenia.
Chcesz się umówić na spotkanie, napisz na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

paprykarz

DANA 1100x250 v219414