Legalizacja Baner

 

Wizualna Facylitacja Spotkań- Weronika Kędziarska

Ulepsz swoje spotkania i warsztaty poprzez wizualną facylitację!

Coraz więcej osób i organizacji zaczyna doceniać wartość wizualnej facylitacji. Praca z wizualnością podczas spotkań to skuteczna, angażujące i wszechstronna metoda, które może przynieść wiele korzyści. W sposób jako Lider możesz wykorzystać to narzędzie? Inspirację znajdziesz uczestnicząc w spotkaniu.

Termin: 13.09.2018r. 
Godzina: 10:00-14:00 
Miejsce: siedziba Północnej Izby Gospodarczej 
Aby wziąć udział w warsztatach należy wysłać zgłoszenie: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

Coraz więcej osób i organizacji zaczyna doceniać wartość wizualnej facylitacji. Praca z wizualnością podczas spotkań to skuteczna, angażujące i wszechstronna metoda, które może przynieść wiele korzyści. W sposób jako Lider możesz wykorzystać to narzędzie? Inspirację znajdziesz uczestnicząc w spotkaniu.

Spotkania są niezbędnym elementem pracy każdej grupy, dają nam możliwość dzielenia się informacjami/wiedzą, podejmowania decyzji i realizacji zadań. Niestety czas spędzany na spotkaniach nie zawsze jest efektywny.
Sama wizualizacja staje się ważną umiejętnością w wielu obszarach życia zawodowego, gdzie potrzebujemy w prosty sposób przedstawić ideę, zobrazować problem, wskazać zależności. Rysunki (nawet te najbardziej schematyczne i amatorskie) pomagają lepiej przedstawić, omówić i zrozumieć różne sprawy. Szczególnie w sytuacji, gdy temat jest skomplikowany i wymaga spojrzenia z innej perspektywy.
Zastosowanie wizualnych elementów w postaci modeli czy graficznych szablonów ułatwia skupienie uwagi, budowanie dużego obrazu oraz znajdowanie wniosków. Siła wizualności płynie również ze wspierania produktywności i angażowania danej osoby w trakcie tworzenia wizualizacji. Często bywa, że dzięki złapaniu dużego obrazu zostaje on z nami na dłużej.
Zastosowanie wizualności nie jest sztuką i nie potrzebujesz tzw. „artystycznych umiejętności”. To połączenie informacji, procesu i prostych wizualnych form. Co zyskasz podczas warsztatu:
· Duży obraz – jak to jest z wizualnością?
· Jakie są wartości i korzyści z zastosowania wizualności
· Jak w prosty sposób tworzyć i wykorzystywać wizualne flipcharty
· Jak pracować z karteczkami i wizualnymi narzędziami
· Przykładowe zastosowanie flipchartów i wizualnego narzędzia w praktyce

Aby wziąć udział w warsztatach należy zarejestrować się na stronie: https://wizualnafacylitacja.evenea.pl/

Prowadzący-Weronika Kędzierska
Agile Collaborator&Coach / Facylitator / Trener
Współpracuje z liderami, managerami i zespołami projektowymi przy dużych projektach zmian i transformacji. Pomaga organizacjom „być agile” a grupom rozwijać współpracę, generować pomysły i innowację, aby zwiększać skuteczność i efektywność pracy. Dodatkowo w ramach grupy firm doradczych „Twój Mentor” zajmuje się wspieraniem kompetencji liderskich (rozwój liderów, morale zespołów, przemiany organizacji).
Prowadzi wyjątkowe spotkania i warsztaty dla zespołów, grup współpracujących razem i projektów. Ułatwia skupienie uwagi, budowanie dużego obrazu, wdrożenie wygenerowanych pomysłów oraz zwiększenie zaangażowania i współpracy w ramach grupy.
Specjalizuje się w szkoleniach z zakresu rozwoju efektywnych zespołów, twórczym rozwiązywaniu problemów, wspieraniu organizacyjnej innowacyjności oraz rozwijaniu kompetencji liderskich/facylitacyjnych pracy z grupami. Namiętnie wykorzystuje wizualne narzędzia, nie tylko w trakcie spotkań i szkoleń.
Zobacz więcej na jej blogu: www.weronikakedzierska.pl

Centrum Biznesu - Wideo Newsletter
Północnej Izby Gopsodarczej w Szczecinie 

Dołącz do grona najaktywniejszych przedsiębiorców

Opłata wynosi tylko 1 od wartości wadium 3