fbpx

 

IZBOWY PAKIET BANER

 

Biuro Podróży Ekspedycja funkcjonuje w naszym mieście od wielu lat słynąc z organizacji wyjazdów zorganizowanych dla dzieci. Inną ciekawą gałęzią funkcjonowania firmy jest zdobywająca klientów szkoła Nordic Walking.

 

Kolonie i zielone szkoły to ich specjalność

    Główną gałęzią działalności biura podróży Ekspedycja jest obsługa szkół w zakresie wyjazdów rekreacyjnych i wycieczek zorganizowanych są to przede wszystkim wspólne wyjazdy oraz zielone szkoły. Takie wydarzenia zwykle organizowane są w miesiącach jesiennych, w okolicach rozpoczęcia roku szkolnego czyli wrzesień lub październik. Inna opcja to wyjazdy przed zakończeniem roku szkolnego odbywające się zwykle w maju lub w czerwcu. Pozostała część sezonu to kolonie i obozy wakacyjne, a także wyjazdy w czasie ferii zimowych np. obozy narciarskie lub zimowe kolonie. Biuro działa w Szczecinie od wielu lat i ma tutaj ugruntowaną pozycję: - Ten sezon był wyjątkowo sprzyjający, ofert było bardzo dużo, a do tego bardzo dobra letnia pogoda sprawiła, że było duże zainteresowanie wyjazdami zorganizowanymi dla najmłodszych. Najwięcej osób wybierało zorganizowany wypoczynek nad morzem lub na Mazurach, do łask zaczyna wracać surwiwal i paintball czy wszelkiego rodzaju obozy artystyczne dla dzieci uzdolnionych. Oferta jest szeroka, a i rodzice coraz częściej oczekują od organizatorów wyjazdów czegoś więcej niż dobrego jedzenia i przyzwoitego standardu domków. Wymagania są bardzo duże, choć wiele zależy także np. od tematu wyjazdu – mówi Grzegorz Nakonieczny, współwłaściciel biura podróży Ekspedycja. W pokojach dla dzieci zwykle są już telewizory czy wspólny komputer w specjalnych świetlicach, nie powinien to być wyznacznik jakości wyjazdu, ale coraz częściej oferta wyjazdów dla młodzieży niczym nie odbiega od ofert przygotowanych dla dorosłych.

    Ekspedycja jest przygotowana już do roku szkolnego: - Zaczyna się sezon wyjazdów integracyjnych i zielonych szkół. T czas gdy mamy bardzo dużo pracy i bardzo dobre oferty. Zielonymi szkołami zajmujemy się od lat i są to wyjazdy o najwyższym stopniu jakości. Wszystko jest na najwyższym poziomie i bardzo o to dbamy, szkoły które z nami pracują wiedzą, że dbamy o program atrakcji, o program edukacyjny i o zadowolenie uczniów i rodziców. Do sezonu narciarskiego też się przygotowujemy, są to wyjazdy firmowe, ale i wyjazdy czysto rekreacyjne – dodaje Grzegorz Nakonieczny. Jaki jest wyznacznik dobrego wyjazdu wakacyjnego albo dobrej zielonej szkoły? Podstawa to zadowoleni uczniowie, ale i usatysfakcjonowani rodzice i nauczyciele: - Bezpieczeństwo, jakość i atrakcyjność to rzeczy, których oczekują od nas szkoły i rodzice. Cenowo plasujemy się w połowie stawki organizatorów wyjazdów, ale gwarantujemy jakość na najwyższym poziomie. Pracowaliśmy wiele lat żeby znaleźć sprawdzone atrakcje, dobrych operatorów, sprawdzone lokalizacje wyjazdów – mówi nam Grzegorz Nakonieczny. Warto dodać, że biuro podróży Ekspedycja funkcjonuje w Szczecinie od ośmiu lat.

 

Szkoła Nordic Walking

    Co jest trudnego w Nordic Walking? Bierzemy kijki i idziemy! – nic bardziej mylnego. Zarówno bieganie, jak i coraz popularniejsze „chodzenie z kijkami” by przynosiło dobre efekty i nie narażało nas na kontuzję musi być wykonywane poprawnie technicznie. Przy biurze podróży Ekspedycja działa centrum szkolenia Nordic Walking: - Jeszcze niedawno 90% ludzi brali kijki i szli, co nie jest związane z istotą Nordic Walking. Trzeba wykorzystać technikę by spełniać założenia sortowe, uaktywnić ciało, poprawić parametry ciała, kondycję, siłę, wytrzymałość i stracić tkankę tłuszczową. Prowadzimy cykliczne spotkania, dwa razy w tygodniu w środy i w niedzielę. Jest to grupa, która chodzi z nami od kilku sezonów. Co chwilę przybywają nowe osoby, niektóre rezygnują. Często odbywają się szkolenia jednorazowe trwające kilka godzin. Od września stawiamy na promocję w Szczecinie i chcemy skupić się na poprawie jakości chodzenia – dodaje Grzegorz Nakonieczny, zapraszając jednocześnie do siedziby Biura Podróży w której można kupić profesjonalny sprzęt do uprawiania Nordic Walking.

    Biuro Podróży Eskapada jest zrzeszone w Północnej Izbie Gospodarczej w Szczecinie. Serdecznie zapraszamy naszych przedsiębiorców do korzystania z jego usług.

 

  
  • Ciekawi Utra 404x335
  • PFP FUR2.0