fbpx

 

Wigilia Banner

 

 

Już 21 lutego br. o godzinie 10:00 w siedzibie Północnej Izby Gospodarczej odbędzie się wyjątkowe spotkanie z przedstawicielami Banku Gospodarstwa Krajowego. 

Będziecie Państwo mieli okazję zapoznać się z prezentacją osób odpowiedzialnych za wspieranie inwestycji mikro, małych i średnich przedsiębiorstw wdrażających innowacyjne technologie umożliwiające produkcję nowych lub znacząco ulepszonych produktów lub usług. W przystępny sposób zostanie przedstawiony proces przygotowania wniosku o dofinansowanie, realizacji oraz rozliczenia projektu, na który można uzyskać, aż do 6 mln zł dofinansowania. O niebagatelnej wartości tego wsparcia najlepiej świadczą dotychczasowe efekty – ponad 1600 złożonych wniosków 
o dofinansowanie, 415 podpisanych umów o dofinansowanie i wypłacona kwota przeszło 700 mln zł wsparcia w ciągu 3 ostatnich lat. Ponadto eksperci z BGK przedstawią Państwu ciekawą formę zabezpieczenia kredytów inwestycyjnych udzielanych przez banki komercyjne, którą jest Gwarancja Biznesmax - gwarancja spłaty kredytu dla MŚP z dotacją. W spotkaniu udział wezmą również eksperci oraz Dyrekcja Regionu Zachodniopomorskiego BGK, którzy udzielą Państwu wszelkich informacji nt. finansowania inwestycji Rozwojowych Państwa firmy przez Bank BGK, jak również możliwości wsparcia Państwa działalności eksportowej na rynkach zagranicznych całego świata. Program spotkania przewiduje również czas na zadawanie pytań oraz indywidualne konsultacje z praktykami. 

Podczas sptkania zapewniamy pyszny poczęstunek! 

UWAGA! Spotkanie jest bezpłatne! Aby wziąć udział w wydarzeniu prosimy o wcześniejszą rejestrację pod adresem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefonicznie 790 765 662. 
Liczba miejsc ograniczona!