fbpx

 

IZBOWY PAKIET BANER

 

Chris Do nazywany jest „guru kreatywnego biznesu”. Pracował dla najpopularniejszych marek na świecie. Od kilku lat rozwija działalność szkoleniową, a jego porady przedkładają się na warte miliony dolarów inwestycje. Już 13 i 14 lipca w Szczecinie odbędzie się szkolenie jakiego jeszcze nie było. - Naszym celem jest wstrzyknięcie zagranicznej wiedzy na rynek szczeciński - mówi Krzysztof Czubak, założyciel Pragmatic Studio oraz platformy Synapsy.pl. – Będziemy mówić jak pozyskiwać nowych klientów, negocjować wyższe stawki i zwiększać swoją efektywność – dodaje. Szkolenie z Chrisem Do to pierwsza odsłona działalności platformy Synapsy.pl w Szczecinie. Nie jest wykluczone, że do naszego miasta – o ile będzie zainteresowanie – przybywać będą najlepsi szkoleniowcy na świecie z zakresu promocji, PR i marketingu. Partnerem projektu jest Północna Izba Gospodarcza w Szczecinie.

       Chris Do jest założycielem The Futur – obecnie najpopularniejszej platformy edukacyjnej skupiającej społeczność branży kreatywnej. Dla blisko pół miliona subskrybentów sposoby nauczania i przekazywana wiedza to nieoceniona pomoc i drogowskaz prowadzący do szybkiego rozwoju kariery. Chris prowadzi warsztaty na całym świecie, wliczając w to takie prestiżowe przedsięwzięcia jak: Digital Design Days, Adobe Max, AIGA. Jak to się stało, że tak utytułowana w świecie marketingu osoba przyjedzie do Szczecina? To inicjatywa Krzysztofa Czubaka. Założyciela agencji marketingowej Pragmatic Studio i platformy Synapsy.pl: – To jest wiedza absolutnie warta pieniędzy, które trzeba za nią zapłacić. W kontekście działania firmy najważniejsi są ludzie i posiadana przez nich wiedza oraz to, czy potrafią tę wiedzę wykorzystać. To pozwala na generowanie większej wartości w danym czasie lub sprzedawania tej wartości za większe pieniądze – mówi Krzysztof Czubak.

Już 13 czerwca o godzinie 20.00 odbędzie się bezpłatne Webinarium podczas którego, Chris Do zupełnie za darmo przekaże część swojej wiedzy wszystkim uczestnikom. Jest to inicjatywa przygotowana specjalnie dla przedsiębiorców ze Szczecina. Wydarzenie ma limit miejsc i można się na nie zgłosić poprzez stronę na Facebooku.

 https://www.facebook.com/events/448648819287167/

Podczas webinaru, Chris odpowie, jak wyceniać usługi, podnosić wartość produktów oraz jak skutecznie sprzedawać swoją pracę w oparciu o czynniki związane nie tylko ze stawkami rynkowymi. Jest to nie lada gratka dla wszystkich przedsiębiorców.

    Chris Do odwiedzi Szczecin 13 i 14 lipca. Jak zapewniają organizatorzy spotkania będzie to bardzo intensywne warsztaty marketingowe, podczas którego jeden z najlepszych szkoleniowców na świecie przekaże swoją wiedzę, ale i będzie konsultować i opiniować pomysły przedstawiane przez poszczególnych uczestników wydarzenia. Jak mówi Krzysztof Czubak jest to wiedza absolutnie unikalna: - Chris Do stworzył własne metody prowadzenia kreatywnej sprzedaży, to jest ich wiedza i ich strategia. Na bazie tej wiedzy podejmowano skuteczne decyzje, które warte były setki milionów dolarów. To jest taki rodzaj szkolenia, który może zmienić funkcjonowanie danego przedsiębiorstwa. Jeżeli ktoś zarządza projektem, który ma na celu prototypowanie produktu to przez strategię jesteśmy w stanie skalować tempo wprowadzenia programu na rynek o kilkanaście procent. To jest zmiana myślenia, która otwiera przed uczestnikami szkolenia zupełnie nową przestrzeń. Wiedzieć to jedno, wykorzystywać tę wiedzę w praktyce to drugie. Jesteśmy skupieni na organizacji warsztatów, które otworzą nowe możliwości od razu po ich zakończeniu. Dlatego pozyskujemy najlepszych możliwych szkoleniowców, którzy w formie intensywnych zajęć przekażą swoje niezwykle drogocenne doświadczenie i podzielą się swoimi tips & tricks – dodaje Krzysztof Czubak.

      Koszt dwudniowego szkolenia to 7900 złotych. Istnieje możliwość dofinansowania przez Fundusz Usług Rozwojowych przy wsparciu Polskiej Fundacji Przedsiębiorczości. Wtedy za tak cenne szkolenie możemy zapłacić jedynie 1580 złotych! Zapisy trwają do 28 czerwca. Więcej informacji znajdziecie na stronie www.synapsy.pl. Północna Izba Gospodarcza jest partnerem tego wydarzenia.

 

  
  • Ciekawi Utra 404x335
  • PFP FUR2.0