fbpx

 

Wigilia Banner

 

Trzeci model samochodu Tesla produkowany jest od 2017 roku i uznawany jest za jeden z „cudów motoryzacji” fabryki Elona Muska. Model 3 ma zapewnić wystarczająco dużo miejsca, aby mogło w nim komfortowo podróżować 5 osób. Przyspieszenie od 0 do 100 km/h ma wynosić poniżej 6 sekund. Pierwszy egzemplarz samochodu zjechał z linii produkcyjnej 7 lipca 2017 roku. Już 10 lipca w salonie AUTONOVUM przy ul. Białowieskiej w Szczecinie odbędzie się prezentacja tego niezwykłego samochodu. Będzie to pierwsza taka prezentacja w naszym mieście. Partnerem wydarzenia jest Północna Izba Gospodarcza w Szczecinie.

        Bijący rekordy sprzedaży w USA oraz w Europie nowy model TESLA 3, mimo braku oficjalnego salonu w Polsce jest dostępny dla klienta polskiego w ciągu miesiąca dzięki firmie z naszego województwa, a ściślej mówiąc dzięki naszemu członkowi z oddziału w Świnoujściu Centrumcars24. Dopiero co zakończony IIQ oraz I półroczne 2019r pokazało kolejne, świetne wyniki modelu 3 ze stajni TESLA. Patrząc na nie oraz na wielkość sprzedaży modelu 3 przez firmę centrumcars24 (38 sztuk od marca 2019), cieszymy się, że możemy Państwu już teraz zakomunikować, że Północna Izba Gospodarcza jest partnerem akcji promocyjnej organizowanej przez centrumcars24 p.n. TOUR de 3 – mówi Kamil Pyclik z firmy Centrumcars24. Akcja w Szczecinie to jedna z nielicznych okazji do zobaczenia Tesli na żywo, a także do… jazdy testowej. Na wydarzenie zaproszone są także media, które chętnie obejmowały prestiżowe wydarzenie swoim patronatem: - Jest nam niezmiernie miło zaprosić zainteresowanych tematem już 10 lipca tj. we środę w godzinach od 13:00 do 17:00 do salonu Autonovum, przy ul. Białowieskiej 2 w Szczecinie, gdzie Tour de 3 rozpocznie swoje prezentacje. Możliwe będą również krótkie jazdy testowe – mówi Kamil Pyclik.

     Model 3 jest samochodem w pełni elektrycznym. Oficjalna prezentacja miała miejsce 31 marca 2016 roku, a oficjalne wydawanie aut nastąpiło 28 lipca 2017 roku. W tydzień po prezentacji, liczba zamówionych egzemplarzy na całym świecie wyniosła 325 000. Do 15 maja 2016 roku liczba ta wzrosła do 373 000. Według zapewnień Tesli, Model 3 ma mieć zasięg na jednym ładowaniu wynoszący około 350 km (215 mil) w wersji Standard oraz nawet 500 km w wersji Long Range.

   Serdecznie zachęcamy do udziału w wydarzeniu wszystkich przedsiębiorców zrzeszonych w Północnej Izbie Gospodarczej w Szczecinie.