fbpx

 

Wigilia Baner

 

Poszerzenie swoich kompetencji i zdobycie dodatkowego wykształcenia w Wyższej Szkole Bankowej, jeszcze nigdy nie było takie proste! Wszystko za sprawą dofinansowania z Europejskiego Funduszu Społecznego z projektów: „SMART EDUCATION - Kształcenie wyższe w dobie innowacji cyfrowych” oraz „Zintegrowany Program Rozwoju kierunków Informatyka i Logistyka zgodnie z Regionalnymi Strategiami Innowacji województw”.

    Współfinansowane są kierunki niestacjonarne takie jak: Finanse i Rachunkowość, Zarządzanie pierwszego i drugiego stopnia, Informatyka, Logistyka oraz Inżynieria Zarządzania. Wsparcie unijne przedkłada się na szeroki rozwój uczelni poprzez np. budowę i wyposażanie sal edukacyjnych i laboratoriów oraz zakup specjalistycznego oprogramowania. Programy studiów opracowane są we współpracy z Partnerem Biznesowym poszczególnych kierunków, dostosowanych do potrzeb społeczno - gospodarczych na poziomie krajowym i regionalnym, ukierunkowanych na praktyczne umiejętności i kompetencje zawodowe.  W trakcie trwania studiów realizowane są wizyty studyjne u Partnerów Biznesowych. Wyższa Szkoła Bankowa jest członkiem Północnej Izby Gospodarczej w Szczecinie.

        Kandydaci wybierający studia I i II stopnia mają do wyboru kierunki współfinansowane w ramach dwóch projektów z Europejskiego Funduszu Społecznego. Na każdym kierunku można wybrać jedną z dwóch atrakcyjnych specjalności. Zgłoszenia są przyjmowane są poprzez zapis on-line i złożenie dokumentów w Biurze Rekrutacji. Jak mówi Wicekanclerz Wyższej Szkoły Bankowej Anna Hołubowska, to wyjście naprzeciw oczekiwaniom ludzi, którzy chcą się uczyć od najlepszych, a jednocześnie chcą skorzystać ze znacznej zniżki w czesnym. Warto zapoznać się z ofertą Wyższej Szkoły Bankowej, wybrać dogodny dla siebie kierunek i korzystać z nowych możliwości: - Opłaty na studia są dużo niższe, rozpoczynają się od  88 złotych opłaty miesięcznej. Według nas jest to bardzo atrakcyjna kwota dla potencjalnego studenta. Dzięki dofinansowaniu z UE tworzymy laboratoria - powstały już laboratoria techniczne, fizyki i metrologii. Tworzymy właśnie pracownię grafiki komputerowej gdzie studenci będą pracować na najnowszym sprzęcie i oprogramowaniu. Szykujemy także salę menedżerską. Wszystkie te miejsca mocno wzbogacą nasze zaplecze dydaktyczne. Dofinansowanie wiąże się z zakupem oprogramowania komputerowego, co ma duże znaczenie dla inżynierii, informatyki czy logistyki. Oferujemy dodatkowo  bezpłatne szkolenia dla studentów niemalże na wszystkich kierunkach dofinansowanych. Chcieliśmy doprowadzić do sytuacji gdzie realnie kształcimy umiejętności, których potrzebuje zachodniopomorski rynek pracy. Student naszej uczelni nauczy się jak skutecznie zarządzać współczesnym przedsiębiorstwem, diagnozować problemy i szybko je rozwiązywać z wykorzystaniem innowacyjnych rozwiązań – mówi Anna Hołubowska, Wicekanclerz Wyższej Szkoły Bankowej w Szczecinie.

     Studia dofinansowane z Europejskiego Funduszu Społecznego są otwarte dla wszystkich, oferta kierunków jest atrakcyjna, a obniżone czesne dotyczy całego toku studiów i procesu kształcenia. Wszystkie informacje dotyczące zarówno kierunków jak i warunków rekrutacji dostępne są na stronie internetowej Wyższej Szkoły Bankowej w Szczecinie https://www.wsb.pl/szczecin/.

ciekawi

 Firma Tygodnia Teatr

 

pfp27042018a