fbpx

businesscontact 3 1100x250

 

MISJA GOSPODARCZA MAURITIUS 1

 

Jarosław Tarczyński, prezes Północnej Izby Gospodarczej w Szczecinie: Spotkajmy się na 7. Międzynarodowym Kongresie Morskim!

Tegoroczny, 7. Międzynarodowy Kongres Morski, który odbędzie się 5 i 6 września w Szczecinie jest niezwykle ciekawym wydarzeniem dla wszystkich przedsiębiorców działających w branży morskiej, ale również dla firm obecnych w innych dziedzinach gospodarki, w tym dla członków Północnej Izby Gospodarczej. Sprzyja temu fakt, że program tegorocznej edycji wykracza poza gospodarkę morską i dotyka zjawisk, z którymi spotykają się przedsiębiorcy działający w niemal wszystkich sektorach biznesu. Chodzi o nowe technologie, które są elementem powstającej właśnie gospodarki i przemysłu 4.0 takie jak sztuczna inteligencja, pojazdy autonomiczne czy rzeczywistość wirtualna.

Spojrzenie z perspektywy zachodniopomorskiego przemysłu zagwarantuje dyskusja nt. branży konstrukcji stalowych. Natomiast panele poświęcone edukacji pozwolą znaleźć odpowiedzi na aktualne wyzwania związane z rynkiem pracy.

Wrażenie robi lista zaproszonych prelegentów, wśród których są szefowie resortów odpowiedzialnych za gospodarkę morską z Polski, Portugalii i Chorwacji, reprezentanci władz portów w Szczecinie, Trójmieście, Dublinie, Kłajpedzie, Konstancy, Trieście i Rijece oraz eksperci ds. obrotu towarów drogą morską i bezpieczeństwa z Wielkiej Brytanii i USA.

Wydarzenie organizowane przez Fundację Kongres Morski, której współtwórcami są: Północna Izba Gospodarcza i Polska Żegluga Morska, będzie miało doskonałą oprawę i stworzy okazję do nawiązania nowych kontaktów również w nieformalnej atmosferze. Tradycją Kongresu jest m.in. uroczysty bankiet.

Tegoroczny Kongres po raz kolejny potwierdza zaangażowanie Północnej Izby Gospodarczej w  budowanie silnego środowiska biznesowego na Pomorzu Zachodnim. Wydarzenie jest doskonałą okazją do łączenia środowiska morskiego z licznym gronem przedsiębiorców skupionych w Izbie. Warto wziąć w nim udział, szczególnie, że dla firm członkowskich przygotowaliśmy ofertę specjalną upoważniającą do 50-proc. rabatu w opłacie kongresowej.

>>Zarejestruj się na Kongres<<

podaj kod rabatowy: izba50

>>Program Kongresu<<

  1. Międzynarodowy Kongres Morski | 5-6 września, Szczecin