fbpx

businesscontact 3 1100x250

 

MISJA GOSPODARCZA MAURITIUS 1

 

 

Północna Izba Gospodarcza bardzo aktywnie wchodzi w sezon jesienny. Początek września to szeroka oferta szkoleń i spotkań, w których mogą brać udział członkowie Izby oraz osoby, które chcą przystąpić do naszej instytucji. Już w czwartek odbędzie się spotkanie "Uwalnianie talentów w biznesie – zastosowanie rozwoju talentów i mocnych stron Gallupa w Biznesie". Spotkanie poprowadzi Katarzyna Urban – Gallup Certified Strengths Coach, psycholog pracy i organizacji, psycholog społeczny, trener, wieloletnia dyrektor HR, mentor i doradca, właścicielka Katya People. Początek spotkania dla przedsiębiorców o godzinie 12.00. Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych!

      Czy początek jesieni to dobry czas na zmiany i wprowadzanie "nowych zasad" w swoich firmach i w życiu? Według specjalistów właśnie początek sezonu jesiennego to dla wielu osób czas na rozpoczęcie nowych etapów w działalności. Północna Izba Gospodarcza wspiera przedsiębiorców w rozwoju i osiąganiu coraz wyższych celów, zaprosiliśmy do współpracy coach, psycholog pracy i specjalistkę ds. HR Katarzynę Urban, która już w czwartek zaprezentuje uczestnikom warsztatu zupełnie nową metodę samorozwoju: - Poznanie   uniwersalnych 34 Talentów w 4 domenach zdefiniowanych przez Instytut Gallupa i ich zastosowania w biznesie gwarantuje rozwój talentów i mocnych stron, przynosi rezultaty i rozkwit potencjału w każdej branży i w każdej sferze życia. Przywództwo oparte na mocnych stronach  skupione jest na maksymalizacji tego w czym jesteśmy najlepsi. Dzięki rozwojowi naturalnych talentów, inwestowaniu w rozwój, szkolenie, coaching, zdobywanie wiedzy, wprowadzanie w życie zachowań związanych ściśle z naszymi naturalnymi talentami, osiągamy maksimum osiągnięć i satysfakcję zarówno jako przywódcy jak i zespoły. Podejście Gallupa skupia się na maksymalizacji  naturalnych talentów i budowania z nich mocnych stron – mówi Katarzyna Urban, coach.

      Podejście Gallupa zakłada, że każdy ma jakiś talent, a cechą dobrego szefa jest jego odkrycie i wykorzystanie drzemiącego w nim potencjału. Jak wyglądać będzie spotkanie w Północnej Izbie Gospodarczej? Popracujemy warsztatowo i nabędziemy nowej wiedzy związanej z rozwojem talentów i mocnych stron w nurcie Gallupa. Będzie to interaktywne spotkanie, pozwalające zidentyfikować niektóre talenty uczestników spotkania. Takie umiejętności i wiedza przydają się zarówno osobom zarządzającym zespołami  jak i osobom otwartym na nowości rozwój oraz wykorzystanie w pełni  ludzkiego potencjału. Zawsze jest dobry czas na zmiany i myślenie o zmianach – dodaje Katarzyna Urban.

     Spotkanie 12 września będzie jednym z dwóch warsztatów, które poprowadzi dla przedsiębiorców zrzeszonych w Północnej Izbie Gospodarczej Katarzyna Urban. Drugie będzie mieć miejsce 26 września. Wstęp jest wolny – serdecznie zapraszamy przedsiębiorców chcących poznać tajemnice samorozwoju i budowania silnych zespołów.