fbpx

 

IZBOWY PAKIET BANER

 

Już dziś serdecznie zapraszamy Państwa do uczestnictwa w naszym nadchodzącym wydarzeniu "Kultura dla Biznesu", które odbędzie się juz 23 października br. o godzinie 19:00 w CKE Stara Rzeźnia. Rezerwacja miejsc: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

23 października br. o godzinie 19:00 w sali koncertowej Centrum Euroregionu Stara Rzeźnia odbędzie się elegancki wieczór „Kultura dla Biznesu”. Jest to nowa inicjatywa Północnej Izby Gospodarczej, podczas której zaproszeni goście będą mieli okazję spotkać się przy lampce wina, zapoznać się z twórczością lokalnych artystów malarstwa, poznać działające przy Izbie Klastry, a zwieńczeniem wieczoru będzie koncert wybitnego artysty i autora tekstów Stanisława Soyki.

Przy współpracy ze szczecińską Galerią Sztuki Orient odbędzie się wernisaż obrazów połączony z aukcją charytatywną jednego z obrazów podarowanego przez artystę specjalnie na tę okazję. Ponadto, podczas tego wieczoru będziemy prowadzić akcję charytatywną „Cała Izba wspiera Basię!” na rzecz Barbary Kozłowskiej- 30 letniej, samotnej matki, która zachorowała na wieloogniskowego, złośliwego raka piersi z dużym prawdopodobieństwem przerzutów.

Chcąc odpowiedzieć na potrzeby naszych przedsiębiorców organizujemy to spotkanie kładąc nacisk na prezentację lokalnych produktów i usług. Podczas wydarzenia będziemy chcieli przybliżyć naszym gościom zadania realizowane przez Północną Izbę Gospodarczą i podmioty z nią powiązane z punktu widzenia aktywnie działających w niej przedsiębiorców. W tym celu przedstawiciele Klastrów: Medycznego, Hotelarskiego, Budowlanego, Sekcji Sukcesji oraz Klubu Lean Management przedstawią w krótkiej rozmowie i prezentacji swoje działania, sukcesy i realizowane cele na rzecz reprezentowanej branży ale również promocji miasta Szczecin i Pomorza Zachodniego. 

Biletem wstępu na wydarzenie jest cegiełka o nominale 20 zł- dla firm zrzeszonych oraz 50 zł- dla firm niezrzeszonych, którą należy wpłacić na konto Fundacji Pokoloruj Świat w Koszalinie

numer konta (Bank PKO BP S.A.) 54 1020 2791 0000 7802 0207 2510

Potwierdzenie przelewu wpłaty cegiełki prosimy przesłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

 

  
  • Ciekawi Utra 404x335
  • PFP FUR2.0