Warning: file_get_contents(): Peer certificate CN=`*.home.pl' did not match expected CN=`www.izba.info' in /templates/frontend/runless.php on line 38

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /templates/frontend/runless.php on line 38

Warning: file_get_contents(https://www.izba.info//media/system/css/system.css): failed to open stream: operation failed in /templates/frontend/runless.php on line 38
Klub Lean Management

Eska Szczecin 1420x300px

 

Już 8 grudnia br. w godzinach 17:30-19:00 odbędzie się grudniowe spotkanie on-line Klubu Lean Management.

Zapraszamy na 46, comiesięczne, otwarte spotkanie w Klubie Lean Management.

Zapraszamy na 44 spotkanie w Klubie Lean Management.

Szanowni Państwo,

W związku z obecną sytuacją spowodowaną epidemią COVID-19 zmuszeni jesteśmy zrezygnować z comiesięcznych spotkań klubowych. Jednak chyba nie możemy pozwolić sobie na bierność. Dlatego Przewodniczący Klubu Pan Jerzy Fiuk postanowił nie zawieszać działalności klubowej, a poszukać alternatywy i zmienić formułę. Na poniższej grafice znajdą Państwo wszystkie szczegóły: 

komunikat specjalny

Tradycyjnie, w pierwszy wtorek miesiąca (03 marca 2020r.), o godz. 17,30, zapraszamy do Północnej Izby Gospodarczej, na spotkanie  w Klubie Lean Management.

Listopadowe spotkanie w Klubie Lean Management, było 39, comiesięcznym, spotkaniem w Północnej Izbie Gospodarczej.  

Uprzejmie informujemy, że listopadowe spotkanie Klubu Lean Management odbędzie się już 5 listopada br. o godzinie 17:30 w siedzibie Północnej Izby Gospodarczej (sala klubowa, poziom -1).

4 czerwca, na spotkaniu w Klubie Lean Management, dyskusja dotyczyła praktycznego wykorzystywania testu Q12 w zakresie weryfikacji postaw i zachowań liderów, w obszarze dbałości o satysfakcję z pracy w firmie ich samych i podległych im pracowników.

Dyskusja o projektowym podejściu do doskonalenia pracy i akceptacji zmiany, na comiesięcznym spotkaniu Klubu Lean Management.

Za nami XVI spotkanie w gronie zainteresowanych Lean Management. Tym razem przewodnim tematem była CAPA. Nasi Koledzy Artur Skiba i Jakub Jasicki przybliżali nam za działania korygujące i zapobiegawcze w Lean Management.

Centrum Biznesu - Wideo Newsletter
Północnej Izby Gopsodarczej w Szczecinie 

Dołącz do grona najaktywniejszych przedsiębiorców

Baner IKW MAJ 2021 1140x320 kopia