Warning: file_get_contents(): Peer certificate CN=`*.home.pl' did not match expected CN=`www.izba.info' in /templates/frontend/runless.php on line 38

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /templates/frontend/runless.php on line 38

Warning: file_get_contents(https://www.izba.info//media/system/css/system.css): failed to open stream: operation failed in /templates/frontend/runless.php on line 38
Kobieta Miesiąca Klubu Kobiet Biznesu

Eska Szczecin 1420x300px

 

Ideą projektu jest pokazanie sylwetek członkiń Klubu Kobiet Biznesu Północnej Izby Gospodarczej . Kluczowym obszarem działalności każdej z nas jest własna aktywność zawodowa. Wachlarz zainteresowań, pasji jest tak różny jak rożne są nasze charaktery. Co miesiąc przedstawimy jedną z Pań Klubu, która opowie czym się zajmuje, co ją pasjonuje. Pomysłodawczynią projektu jest wiceprzewodnicząca Zarządu Klubu Kobiet Biznesu Marzena Ustupska.


JOANNA MICHALAK
MORE. Pracownia Szkoleń i Coachingu.
Praktyk biznesu/Coach ACC/Trener

Członkini Zarządu Klubu Kobiet Biznesu przy Północnej Izbie Gospodarczej. Na co dzień prowadzę szkolenia dla firm z regionu oraz dzielę się swoją wiedzą i doświadczeniem. Jako coach wspieram moich klientów w ich rozwoju. Towarzyszę im w drodze do realizacji założonych celów.
Ukończyłam ekonomię na Uniwersytecie Szczecińskim oraz podyplomowe studia z Zarządzania Systemami Przemysłowymi „Mastere Specialise en Management des Grands Projets et Programmes" w Saint-Etienne (Francja). Moja praca to moja pasja, ale nie jedyna. Wolny czas spędzam aktywnie. Jeżdżę cały rok rowerem. Jestem stałą użytkowniczką Szczecińskiego Roweru Miejskiego. Razem z Paniami z KKB planujemy na wiosnę wycieczkę rowerem miejskim po ciekawych zakątkach Szczecina. Jestem morsem i zachęcam inne osoby do tej formy aktywności. Mam nadzieję, że Panie w KKB również zaczną morsować.  Lubię sport i aktywność fizyczną.

Centrum Biznesu - Wideo Newsletter
Północnej Izby Gopsodarczej w Szczecinie 

Dołącz do grona najaktywniejszych przedsiębiorców

Baner IKW MAJ 2021 1140x320 kopia